Wpis z mikrobloga

w nowych nie dają nwet polowy tego :(


@apeee: albo są poukrywane, w Hondzie z 2019 roku dostałem kilka narzędzi schowanych pod siedzeniem pasażera. Do tego jakby zaczęli robić więcej uniwersalnych śrub, aby nie nosić 10 rozmiarów kluczy na raz, to by była bajka.
  • Odpowiedz
  • 0
@George_Liquor trochę masz rację, ale bez tego klucza do świec praktycznie świecy nie wymienisz - dostęp jest "trudny" ( jak dla mnie) + świeca super się trzyma w kluczu, na tyle że nie wypada ale też bez problemi da się zdjąć klucz bez szarpania.
  • Odpowiedz
@MrDracek: no o tym pod siedzeniem mówię. Bardziewny śrubokręt, klucz do sprężyny, linka do kasku i jeden imbus. Oleju, czy świec nie zmienisz, hamulca, czy ∂zwigni biegów nie wyregulujesz, nawet łańcucha nie naciągniesz. Nie wiem po co w ogóle to dają
apeee - @MrDracek: no o tym pod siedzeniem mówię. Bardziewny śrubokręt, klucz do sprę...

źródło: 405590-1-big

Pobierz
  • Odpowiedz
@19ludwik91: w f4i mam trochę mniejszy zestaw, ale w sumie wszystko co by się przydało w drodze to jest pod ręką.

Też miałem o tyle szczęścia, że zestaw się nie "zagubił" u jakiegoś poprzedniego właściciela :)
  • Odpowiedz