Wpis z mikrobloga

@Sin-: Jeszcze rozumiem Ardanowskiego bo ten nie gryzł się w język ale Suski największy dupowłaz. Po co marnowali czas na takiego tytana na ich miejscu wertowałby głównych graczy z Tuskiem na czele na Suskiego. Podejrzewam że sami dziwili się czemu taki młot dostawał aż tyle od Yarka.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@Skorvez_957_: Może pseudonim „caryca” miał jednak drugie dno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważniej - jak ktoś chce mieć haki na wszystkich to leci po całości. Wątpię, że była jakaś szczególna przyczyna.
  • Odpowiedz
Nie no serio tagujcie posty tego antyunijnego dzbana co bojkotował udział w referendum UE. Serio uważacie tego typa za autorytet? xDD
ofc nie jestem za pisiorami, konfiarzami itd bo się zaraz wysracie na mniexD
  • Odpowiedz
  • 1
@Skorvez_957_ w książce (a może reportażu bo to za dużo) pt. Kulisy PiS Suski z Suskiego koledzy cisnęli bekę bo niby jako jedyny nie pieniężył swojej działalności i zasłaniał się ideą
  • Odpowiedz
@Sin- dość surowa ocena pracy sędziów ale niestety na nic ona się nie zda bo to grupa zawodowa która mocno się broni przed jakkolwiek odpowiedzialnością spoza towarzyskiego układu
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Protectorx: @dt80dr125 Roman przeszedł nawrócenie. Może to przez PiS ale zmienił się. Ja tam lubię od czasu do czasu spojrzeć jak tam tyra tych PiSowcow. Zależy mu i mocno się zaangażował. Do tego pomaga mu zawód prawnika.
Na luzie do tego podchodzę. Podobne zdanie mam zresztą o Dziamborze. Te ich skrajne wysoki były kompletnie niepotrzebne. Nie pasują im. Im bliżej do centrum.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@stan-tookie-1: To akurat prawda. Po części sami są winni tych zaniedbań. I sami się boleśnie przekonali do czego to prowadzi. Co nie zmienia faktu, że linka wolę wkleić bo niektórzy PiSowcy dziennikarze mocno sieją swoją narracją ;-)
  • Odpowiedz
@Sin-: Inkwizytor dalej jest tym sam Romanem od mundurków ale zmienił stronę wybierając silniejszego. Motywuje go zemsta za lata upokorzeń (w tym odsunięcie polityczne na boczny tor) i zemsta za Leppera. Nie zmienił się aż tak poglądowo bo na twitterku często wyjeżdzą z teoriami spiskowymi tylko o pisie. Unika wątków etycznych gdyby nie te nieszczęsne głosowanie o aborcję, powinien go ktoś porządnie przetrzepać w temacie Rosji, UE, gejów, itd. Jedyny plus
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Skorvez_957_: A tak z ciekawości to skąd to info o Inkwizytorze? Dla mnie wyglada łagodnie ale Hym… nie czytam go jakoś intensywnie i przecież za nim nie chodzę :D
Bawią mnie jego posty i doceniam zaangażowanie. Ma poczucie humoru takie za którym przepadam. To samo zresztą Sikorski. Te ich sarkazmy są czasami bezbłędne.
Nie wiem. Nie będę się upierać. Może rzeczywiście jest tak jak piszesz.
Póki co robi robotę i chyba
  • Odpowiedz