Wpis z mikrobloga

parapet budda kupił se nową furkę (tzn Grażyna Aleksandra ją kupiła) i ciekawe jak długo pojeździ po Polsce w tym stanie,
skoro przy pierwszej kontroli powinien mieć zatrzymany dowód rejestracyjny za opony wystające poza obrys auta oraz stalowy zderzak z przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym komu on chce zaimponować pokreśleniem tego, że każdy do USA leci na miesiąc a oni tylko na 6 dni xD tak tak chyba parapety michałki z technikum mechanicznego co poza warsztat nie wychodzą takie coś łykną

no i BOXDEL i jego wybielanie + oświadczenie buddy że to jego ziomek i nie będzie go usuwał z filmu xD hmm bardzo szczere, przypomni ktoś w ilu ujęciach w filmie "dzieciak 98" był boxdel, którego kwestii było wiele nagranych? ups!

#famemma #budda #doze
dddobranoc - parapet budda kupił se nową furkę (tzn Grażyna Aleksandra ją kupiła) i c...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-27 o 14.31.10

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@dddobranoc: samochody importowane z USA nie muszą posiadać homologacji EU, jeżeli są na prywatny użytek. Wyposażenie ma być kompletne, tak ja producent sprzedaje, a lampy asymetryczne.
Na tej samej zasadzie w Polsce jest już zarejestrowanych co najmniej 6 Tesla Cybertrucków. Pozdawiam.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Oficjalnie to już nie jest jeep Rubicon, a ten cały apocalypse. Numer VIN przebity itd.

Ta sama sytuacja dzieje się z Alpinami od BMW, czy nawet jak weźmiesz dostawczaka i przerobisz na karetkę.
  • Odpowiedz
  • 3
Oficjalnie to już nie jest jeep Rubicon, a ten cały apocalypse. Numer VIN przebity itd.


@gonzo91: stary odpisuje ci już ostatni raz bo nie chce mi się dyskutować.
Proszę bardzo:

APOCALYPSE NA SPRZEDAŻ: https://carsandbids.com/auctions/rNaGqwow/2022-jeep-gladiator-apocalypse-hellfire-6x6
jak widzisz jest tam podany jego numer VIN: 1C6JJTAM6NL145853

rozkodwanie VIN poniżej, jak widzisz jest to wciąż JEEP GLADIATOR. Apocalypse nic nie zmienia.
ALPINA to zupełnie inna bajka, to nie jest wiejski tuner tylko coś w rodzaju
dddobranoc - > Oficjalnie to już nie jest jeep Rubicon, a ten cały apocalypse. Numer ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-27 o 15.49.38

Pobierz
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Ogólnie nie jestem fanem Buddy, że go niby bronię bo uważam że to dzban.

Ale skoro to ściąga to jest sposób żeby to zarejestrować i ubezpieczyć w Polsce.

Z ciekawości zajrzałem na ten film Buddy i on wspomina, że Apocalypse przygotowało pojazd na wyjazd do Europy.

Rozumiem, dupa piecze.

A poniżej masz już pierwszą gwiazdeczkę disco polo co będzie się rozbijać CT po Polsce.

Jeszcze wrzuciłem Ci zdjęcie lawety z
gonzo91 - @dddobranoc: Ogólnie nie jestem fanem Buddy, że go niby bronię bo uważam że...

źródło: GL6t85tW8AAuqJg

Pobierz
gonzo91 - @dddobranoc: Ogólnie nie jestem fanem Buddy, że go niby bronię bo uważam że...
  • Odpowiedz
@gonzo91: ubezpieczyć nie problem jak się już zarejestruje- może być drogo, ale się ubezpieczy... Zarejestrować- no tylko trzeba znaleźć ślepego lub głupiego diagnostę( jedno drugiego nie wyklucza) który wykona Okresowe Badanie Techniczne z Dokumentem Identyfikacyjnym Pojazdu i myk do wydziału komunikacji- jakieś skarbówki i celne pomijam bo się nie znam.... tak się rejestruje cudaki z USA, Dubaju i innych zakątków świata. Złomnik kiedyś testował jakąś Toyotę z lat 2000 bez katalizatora
  • Odpowiedz
@gonzo91: Ale muszą spełniać przepisy jak na przykład koła nie wystające poza obrys karoserii. Na Florydzie możesz jeździć bez grill i zderzaka, a w Polsce nie. To nie jest Rubicon, a Gladiator. Rubicon, to wersja.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: stary rozumiem jakas merytoryke w stronę kolbasa, ale u ciebie chyba tylko w jednym zdaniu nie przebija się przeogromny ból dupy. No niestety.
A dodając do tego, że połowa wpisu to bez sens, bo Miras wyżej ma całkowitą rację. To działa dokładnie na tej samej zasadzie co np Alpina ( ͡° ʖ̯ ͡°) bez żadnego problemu to zarejestruje
  • Odpowiedz
Buddy temat pomijam nie oglądam go ale co do "dziwnych samochodów".

@dddobranoc: @gonzo91 @rysiurynkowski @DanielAquarius Uwierz że w każdym kraju UE jak bardzo czegoś chcesz to zarejestrujesz wszystko, rejestrowałem zmoty z wystającymi kołami tak żeby mogły się poruszać po drogach publicznych.

Otwierasz prywatne muzeum motoryzacji, w inwentarz muzealny mogę wpisać co chce bez żadnej opinii konserwatora, wymaganego wieku. To ja tworzę kolekcję zbiorów muzeum. Auta otrzymują żółte tablice i dożywotni przegląd
  • Odpowiedz
@janeknocny: ok- a żółte tablice na auto ze stanów robisz z niczego czy jednak auto musi być najpierw zarejestrowane w kraju na białe tablice??? Bo jeśli jest procedura, że nie trzeba żadnych naszych papierów i wydają żółte to git, ale jak trzeba zrobić OBT to pozdrawiam ciepło takiego diagnostę który się pod tym podbija. No i sztuką nie jest wykorzystanie możliwości takich czy innych aby zarejestrować na żółte( tak wiem- na
  • Odpowiedz
sztuką jest zarejestrować na białe tablice i zrobić to tak aby się nikt nie #!$%@?ł


@rysiurynkowski: Takie pojazdy jak cybertruck jeżeli są na białych nie mam pojęcia jak to się robi ja korzystam z procedury muzealnej i tyle. Moje hobby to ekstremalne terenówki (zmoty) z kołami wystającymi poza obrys - kolor tablic nie ma dla mnie większego znaczenia. Na muzeum da się legalnie to po co mam kombinować.

Jest procedura odstępstwa
  • Odpowiedz
I gitara. O odstępstwie to wiem, że robi się dla pojazdów, które "są potrzebne" jak właśnie żurawie samojezdne, które nie są w stanie spełnić warunków z masami, wymiarami czy naciskami na oś i że odstępstw nie wydaje się dla "fanaberii". Temat OMM XTR1 też słyszałem, ale dla mnie to trochę naciągane jak i inne czterokołowce (quady) zarejestrowane jako ciągniki rolnicze.... Dla mnie ciągnik rolniczy to pojazd do pracy z maszynami rolniczymi i
  • Odpowiedz
To auto z fabryki wyszło tak. Tak je producent sprzedaje.

Ta firma Apocalypse nie nabija nowego vinu, bzdury piszesz. Auto jest nielegalne na drogach w UE.


@dddobranoc:jak już chcesz się do czegoś przyczepić to się dokształć xD
  • Odpowiedz
@dddobranoc: #!$%@? sie kompletnie nie wiedząc o czym piszesz, nie mając racji i jeszcze narzuciłeś te swoje głupoty ludziom którzy cię tu wypunktowali, zmień dietę własnego portfela, bo akurat w tym przypadku widać tu ból dupy w najczystszej postaci bordo

Jest tu dużo ludzi którzy mają trafne argumenty wobec buddy np 10kobla, chciałeś być trochę jak on ale zrobiłeś z siebie błazna
  • Odpowiedz
@gonzo91 tylko tu problem to wystające koła za które zawsze leci dowód. E36 mający lekko wystającą felgę na jakieś kilka milimetrów poza błotnik leci dowód. Bo o dziwo policja nie mierzy szerokości z lusterkami. Tylko że wystaje poza obrys pojazdu. Ale jak wystają ci koła też że możesz przejechać po ludziach to już z automatu powinien iść dowód bez zastanowienia
  • Odpowiedz