Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie zgadzam się, że najniżej w hierarchi są incele. W mojej opini incel zawsze ma możliwość by coś poprawić, krzywy nos, zęby, wyleczyć pryszcze czy pójść na siłkę. Ewentualnie może skupić się też na monemaxxing. Tym sposobem może zaliczyć awans o jedno w porywach dwa stopnie skali atrakcyjności/ wartości matrymonialnej

Ja natomiast jako przegryw na wózku nie mam takich możliwości, nie jestem w stanie zmienić tego że nie chodzę. Problemy mam też z pęcherzem - nie kontroluję. Jeszcze jeżeli ktoś jest na wózku bo miał wypadek to jest dla niego szansa ale dla typa co od urodzenia taki był...
Nie mogę skupić się na pieniądzach bo nigdy nie będę prezesem, właścicielem firmy czy lekarzem. Aktualnie pracuję (co już i tak jest jakimś tam sukcesem w przypadku kogoś niepełnosprawnego) na infolini dużej firmy. Z wyglądu nie ma czego poprawiać bo mordę mam normicką.

To ja jestem prawdziwym przegranym bez szans na kobietę czy związek. Nie będę też rodzicem. Za dwa lata trzy dychy będę miał - od końca szkoły średniej zauważyłem, że jestem inny i nie, nie ma tu na myśli tylko wózka. Po prostu ludzie traktowali mnie jak powietrze, nie zapraszali na 18, omijały mnie pierwsze miłości czy wycieczki klasowe, nikt nie chciał być moim przyjacielem. Później było już tylko gorzej.

Aktulnie nie wiem gdzie mógbym kogoś poznać nawet, czasy szkoły mineły, w pracy (kilka osób w dziale) wszystkie kobiety związakch przychodzą robią swoje i wracają do domu. Tinder odpada (tak, próbowałem) Nie mam żadnej grupy znajomych czy przyjaciół. Nie wiem co robić a czas leci, po 30 będzie jeszcze trudniej na zdrową relację z kobietą...

#przegryw
#blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bardzo mi przykro jeśli chodzi o niepełnosprawnych (mężczyzn oczywiście). Dobrze ze medycyna idzie do przodu to w przyszłości chociaż jest szansa na lepsze funkcjonowanie, ale i tak finanse pewnie będą ograniczać.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: niestety to co piszesz to prawda. Jesteś szczery, to też szczerze to piszę. Na forum dla singli na portalu Zapisani sobie, niepełnosprawna dziewczyna pisała podobnie jak Ty. Ludzie zaczęli jej pisać, że to nie tak, że świat taki nie jest, że liczy się wnętrze i że na pewno kogoś znajdzie. Prawda jest taka, że nie jest to niemożliwe, ale jest na pewno trudniejsze, niż w przypadku osób zdrowych.

Nie wiem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miałem kiedyś kolezanke ktora od urodzenia jezdzi na wózku (brak nóg i jednej dłoni, tak się urodziła), z gadki i twarzy bardzo w porządku, co prawda nasz kontakt się urwał, ale była to fajna znajomość, niemniej jednak co sie nasłuchałem o jej problemach z randkowaniem to głowa mała.. w wielkim skrócie faceci chcieli ją wykorzystywać bo nie wiedzieli jak to jest sprobowac z niepelnosprawna, a potem kop w dupe, wyglad
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1

@mirko_anonim: niestety to co piszesz to prawda. Jesteś szczery, to też szczerze to piszę. Na forum dla singli na portalu Zapisani sobie, niepełnosprawna dziewczyna pisała podobnie jak Ty. Ludzie zaczęli jej pisać, że to nie tak, że świat taki nie jest, że liczy się wnętrze i że na pewno kogoś znajdzie. Prawda jest taka, że nie jest to niemożliwe, ale jest na pewno trudniejsze, niż w przypadku osób zdrowych.


Nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Niepełnosprawność jest w dużej części oswojona, tj. znajdziesz współczucie i zrozumienie swojej trudnej sytuacji.

Incele mają gorzej, bo jak sam piszesz, teoretycznie mają oni możliwość poprawy swojego wyglądu, i normiki nie mają dla nich litości, a jeszcze znajdzie się taki, który będzie dobijał leżącego, bo gdzieś na świecie chłop na wózku znalazł dziewczynę.
  • Odpowiedz