Wpis z mikrobloga

czemu grzyby najlepiej rosną przy drogach ścieżkach i ludzie to potwierdzają i nawet na youtubie znawcy różni entuzjaści pasjonaci więksi czy mniejsi mają chociaż jeden filmik gdzie potwierdzają że tak jest przecież to zjawisko wymaga większej rozkminy czemu tak jest..? najprościej stwierdzić że to psychologiczny efekt bo po ścieżkach się częściej chodzi niż po głębokim lesie i dlatego się wydaje że więcej się znajduje ale przecież ci sami grzybiarze potwierdzają że chodzą po lesie godzinami i nic nie znajdują a przy ścieżce nagle znajdują grzyby
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@zbrodnia_i_kawa np tu minuta filmu około 2:10.. i to jest częste zjawisko każdy kto ma ciut dłuższe doświadczenie z grzybami na pewno zauważył że przy ścieżkach z dupy trafił coś czego nawet się nie spodziewał mimo że wcześniej chodził godzinami po lesie i nic.. to nie dotyczy tylko smardza, wiele razy przy drodze znajdowałem coś czego nie mogłem znaleźć łażąc godzinami po lesie np wszystkie rydze w życiu jakie pamiętam znalazłem przypadkiem
DigitalPasztet - @zbrodniaikawa np tu minuta filmu około 2:10.. i to jest częste zjaw...
  • Odpowiedz