Wpis z mikrobloga

@RitmoXL: nie jest źle, serio. Nawet bym powiedział, że jest dobrze, a jestem jeszcze starszy i mam cechy, które według wykopu mnie dyskwalifikują.
  • Odpowiedz
@kosmita: ale creepy rady dajesz, życzę wszystkim zaczepianym przez ciebie, gnębionym niechcianym gadaniem żeby zebrały się kiedyś na odwagę i zgłosiły cie na psy za uprzykrzanie życia.

2024 rok a ludzie Dalej trują dupę obcym ludziom na ulicy co się spieszą do pracy lub szkoły. Popracuj nad kulturą osobistą
  • Odpowiedz
Tego go nauczyłem i sam taki jestem.


@kosmita: przecież takich rzeczy się nie uczy tylko albo się to ma albo nie - taki spostrzegawczy niby jesteś a tego nie zauważyłeś
  • Odpowiedz
@gustowny_dzikus: Świadomość tego faktu jest na pewno powszechna. Nikt tylko nie chce za bardzo tego potwierdzić, bo by wielu ludziom zwyczajnie było przykro.
Odwaga zawsze w modzie i kobiety na pewno za to szanują, co nie znaczy, że cokolwiek na dłuższą metę z tego wyniknie jeśli chodzi o międzyludzkie relacje.
  • Odpowiedz
życzę wszystkim zaczepianym przez ciebie, gnębionym niechcianym gadaniem żeby zebrały się kiedyś na odwagę i zgłosiły cie na psy za uprzykrzanie życia


@nad__czlowiek: Mieć taką fobię społeczną żeby dzwonić po psiarnię, bo ktoś śmiał do ciebie powiedzieć "dzień dobry" i zamienić trzy zdania... chłopie, to się leczy. Odsłoniłem twoje komentarze, bo mam cię od dawna na czarnej, zlewam już z jakiego powodu, czy jesteś bajciarz czy zwykły #!$%@?. Ale dziś przeskoczyłeś
  • Odpowiedz
takich rzeczy się nie uczy tylko albo się to ma albo nie


@FejsFak: jak większość wykopowych przegrywów uważasz, że człowiek rodzi się z określonym pakietem i wina rodziców, że ma #!$%@? życie. Sprawa zamknięta, winne geny i teraz do końca życia można siedzieć w roli męczennika "co mu nie dane było". No więc tak nie jest.

Możesz nauczyć się pływać.
Możesz nauczyć się myć żeby nie śmierdzieć jak menel.
Możesz nauczyć
  • Odpowiedz
@kosmita @RitmoXL pragnę przypomnieć ludziom że kiedyś nie było apek i ludzie się poznawali

Do czego to doszło że jak ktoś na żywo chce ludzi poznawać to jest szykanowany i wyśmiewany

Srogie odklejenie

Apki tylko utrudniają wszystko finalnie - patrz ile osób jest samotnych
  • Odpowiedz
Możesz nauczyć się


@kosmita: możesz dużo rzeczy ale wyżej dupy nie podskoczysz - jesteś bardzo naiwnym i niedoświadczonym przez życie człowiekiem. Skoro można wszystko to czemu ludzie nie żyją 500 lat? Naucz się żyć 500 lat jak jesteś taki mądry XD
  • Odpowiedz
@FejsFak: odróżniasz fizyczne możliwości organizmu od umiejętności i kształtowanych cech? Nie nauczysz się zapuszczać włosy jak jesteś łysy, ale możesz nauczyć się jak wyglądać jako łysy sensownie.

PS. Dziwnie czyta się że w wieku 50 lat jestem niedoświadczony przez życie.
  • Odpowiedz
odróżniasz fizyczne możliwości organizmu od umiejętności i kształtowanych cech?


@kosmita: no to naucz kogoś kto ma stan zapalny centralnego systemu nerwowego bycia wygadanym i duszą towarzystwa - słyszałeś kiedyś o autyzmie? 50 lat a mimo wszystko w dupie był i gówno widział. Myślisz, że ludzie są przegrywami bo lubią? Trochę to bezmyślne nie uważasz?
  • Odpowiedz
@FejsFak: autyzm nie wyklucza normalnych relacji z ludźmi. Wbiłeś sobie w pałę rolę męczennika i ziejesz nienawiścią, bo masz autyzm. Całkiem sporo ludzi wokół ciebie też go ma i jakoś żyją. Wszyscy nie muszą być duszami towarzystwa.
  • Odpowiedz
Wbiłeś sobie w pałę rolę męczennika i ziejesz nienawiścią, bo masz autyzm.


@kosmita: nie mam, dałem ci tylko przykład żebyś cokolwiek zrozumiał ale widzę, że nie dotarło.
  • Odpowiedz
@kosmita: postaraj się bardziej wczuć w rolę kogoś kto ma trochę inne ciało (nie ferrari tak jak ty tylko malucha albo syrenkę jak zwykły przegryw) i na starcie ma dużo bardziej pod górkę ze wszystkim. Nie zrobisz z kogoś kto ma chorobę autoimmunologiczną kogoś kto jej nie ma. Na wiele takich chorób nie ma nawet diagnozy a tym bardziej lekarstwa więc co taka osoba może zrobić? Weź za przykład schizofrenię -
  • Odpowiedz