Wpis z mikrobloga

@Nikita_Mazepin: O matko, ale takie szare myszki skaczą na penesie, jak już się otworzą przed człowiekiem. Aż by się chciało mieć znowu 20 lat. Teraz jeszcze łatwiej by było takie wyrywać ale za dużo zobowiązań w życiu.
  • Odpowiedz
O matko, ale takie szare myszki skaczą na penesie, jak już się otworzą przed człowiekiem. Aż by się chciało mieć znowu 20 lat. Teraz jeszcze łatwiej by było takie wyrywać ale za dużo zobowiązań w życiu.


Narcyzi, bawidamki i manipulanci lubią to.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

albo po prostu faceci, którzy lubią korzystać z młodości, tak samo jak takie szare myszki, z którymi się zabawialem, bo też miały z tego frajdę i obie strony nie widziały w tym nic złego ¯\(ツ)/¯


Nic złego poza zrytym beretem, ale to dopiero po latach wychodzi.
  • Odpowiedz
@Nikita_Mazepin widziałem twój wpis tydzień temu i dzisiaj śniło mi się że ja i ta szara myszka byliśmy tajnymi agentami USA, siedzieliśmy w jakiejś jaskini na szczycie góry i oglądaliśmy przez lornetkę ruchy wojsk Wehrmachtu. Mieliśmy robić raporty czy coś takiego, ale po jakimś czasie zauważyłem że mam boskie moce i zamiast tego latałem z ogromną prędkością wokół góry. Następnie przyszedł do nas jakiś generał wojsk USA i wypytywał się o raporty,
  • Odpowiedz