Wpis z mikrobloga

Wiedzieliście, że dawkując Vatrasowi stopniowo zdobywane informacje w zadaniu "zaginieni ludzie" otrzymamy więcej expa niż przylatując do niego od razu z listem zabranym Dexterowi? Gram w tę grę już pewnie niecałe 20 lat i co podejście ciągle dowiaduje się czegoś nowego w tym stylu
#gothic
  • 17
  • Odpowiedz
  • 1
@Niezmordowany: Wiadomo, ale bardziej chodzi mi o fakt istnienia rozmów i dialogów na linii Bezi-Vatras, których przez tyle lat grania nigdy nie usłyszałem. Więcej expa to tylko dodatkowa niespodzianka
  • Odpowiedz
@melquiades A wiesz, że im w późniejszym rozdziale zrobisz questa tym więcej doświadczenia dostaniesz? Na przykład jak dasz piwa Scattemu w 5 rozdziale to dostaniesz 1250 punktów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Pandamix: to mnie właśnie zastanawiało, nigdy do jarkendaru jako pierwszy raz nie poszedłem w 4 rozdziale jak się respią moby tylko zawsze w 2 a przecież można by zdobyć mnóstwo expa więcej, ehh kiedyś naprawdę kiedyś chuop musi spróbować
  • Odpowiedz
@Uuroboros: według mnie takie czyszczenie całego Jarkendaru co rozdział to niepotrzebny grind, i tak ma się tyle expa że nie wiadomo co z nim robić później bo taki się jest OP. A rekordu żadnego nie pobijesz i tak, bo już wszelkie zostały dawno pobite przez największych zapaleńców ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@HumanBeing: grind to tylko pretekst, ale jarkendar ma taki świetny klimat że każdy pretekst jest dobry by wrócić. Serio jarkendar> inne lokacje z gothica > górnicza dolina z g2 > irdorath
  • Odpowiedz
@Karatte: dlaczego się nie da? Przecież wszystkie moby co się respią są w innych lokacjach niż obozy i spokojnie powinno dać się robić zadania, raz nawet jedno spóźnione zadanie zrobiłem w jarkendarze dopiero w 4 rozdziale.
  • Odpowiedz
@Uuroboros chyba o dwóch róznych rzeczach mówimy XD

Do Jarke po odkryciu można wchodzić jak się chce, niektóre poboczne questy można faktycznie zrobić nawet w V rozdziale po maksimum ekspa.

Ja natomiast miałem na myśli że nie można głównego wątku z Jarke zrobić w IV ani w V rozdziale, trzeba albo w II albo w III
  • Odpowiedz
@Karatte czemu nie, po wejściu do jarkendaru i otworzeniu świątyni nie ma kruka czy co, magowie nie dają już żadnych zadań? Nawet jak weźmie się pierwsze zadania w 2 rozdziale? nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Koledze @Karatte chodzi o to, że pierwszy raz możesz wejść do Jarkendaru, w celu ukończenia wątku z dodatku, w II lub III rozdziale. W IV rozdziale się nie da, bo Vatras nie będzie Ci chciał pomóc naprawić Oka Innosa, dopóki do miasta nie przybędzie jego zmiennik, czyli Myxir, a ten przybywa do Khorinis dopiero po pokonaniu Kruka.

Potem oczywiście możesz sobie wchodzić do Jarkendaru do woli i moby respią się
  • Odpowiedz