Wpis z mikrobloga

Jakie sposoby macie na zwałe nastroju na detoxie dopaminowym? Wiadomo, że jak się z dnia na dzień odetnie kawe, masturbacje, social media, papierosy, słodycze i inne syf jedzenie to depresyjny mood wjeżdża, prawie jakby się jakiś twardy drag odstawiło. Wlasnie dlatego ja postanowiłem sobie odcinać wszystko bardziej stopniowo, ale i tak nastrój jest średni, najchętniej to bym spał cały dzień żeby być nieświadomym, no ale całego dnia nie prześpie. Co najwyżej uda mi się coś przespacerować, poczytać i pomedytować, ale nie jakoś dużo bo motwacja ku temu kiepska. Jakies porady?

#pytanie #samorozwoj #dopamin #dopaminowydetox #nofapchallenge #sport #masturbacja #dieta
  • 6
  • Odpowiedz
@Lawsuit: zajęcie, czas, mi zejście z 3 letniego ciągu alkoholowego zajęło 8 miesięcy, co i tak wydaje się super krótkim okresem. Rzuciłem z dnia na dzień więc to było ostre zejście, ale z perspektywy czasu, najlepsza decyzja w moim życiu. Za miesiąc dwa lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kup sobie tanią siłkę, ławka sztanga hantle, praca nad sobą motywuje do dalszej pracy nad sobą jak się już
  • Odpowiedz
@Bsapek: ogólnie 10 lat, najpierw hehe piwko, potem hehe wódeczka w weekendy, potem nie-hehe pół litra wódy 360 dni w roku
  • Odpowiedz