Wpis z mikrobloga

Można kupić Gruza i się nie przejmować XD


@MojHonorToWiernosc: mentalność robola, który ma wiecznie usyfione narzędzia i ciuchy, by co chwila narzekać że te nowe "to sie psujo", co z tego że w środku takiej wiertary nosi 2kg pyłu xD
  • Odpowiedz
  • 0
@tellet jeżdżąc autobusem po mieście często mam doczynienia, że muszę ma bus pasie hamować bo mi ktoś suvem stanie tak że #!$%@? mu lusterko. Ogólnie obserwuje dużo suvow i połowa ludzi sobie z tym nie radzi. Ostatnio bekę miałem jak kobieta na rondzie jechała i zachaczyla o krawężnik że aż ja odbiło. Ja w tym samym miejscu skręcam 18 metrowcem i jakoś o krawężnik nie zachaczam daje gaz i się elegancko mieszczę.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: te plastikowe elementy ochronne mają zapobiegać korozji? Ty jesteś definitywnie niespełna rozumu albo po prostu jesteś skrajnie głupi i na dodatek, niestety, uzewnętrzniasz się na tagu #!$%@?ąc każdego użytkownika, który ma zdanie odmienne od twojego.
  • Odpowiedz
@kimunyest95: Uuu, ale mi napisałeś dawaj coś jeszcze. Dobra nie płacz, jedynymi niespełna rozumu skrajnie głupimi osobami są tutaj co najwyżej te osoby które próbują wypierać fakty nie będąc w stanie przyjąć pewnych rzeczy do wiadomości. To nie jest kwestia odmiennego zdania łosiu a tego, że ludzie piszą głupoty no chyba iż chcesz negować fakty takie jak to, że fanboystwo jest chociażby szkodliwe w każdą stronę, ale osoby masturbujące się do
  • Odpowiedz