Wpis z mikrobloga

jestem pewny siebie #!$%@?ć lepszych czy gorszych ja jestem pewny siebie bo tylko ja mogę zrobić coś co tylko ja mogę zrobić i nie ma nikogo drugiego na świecie co może zrobić coś co tylko ja mogę bo tylko ja mogę postawić kreski na rysunku tak jak ja chcę i #!$%@? że jest van gogh czy dali czy #!$%@? wie kto zawsze lepsi jak oni to oni a tylko ja jestem jedynym który może zrobić tak jak ja i nie ma drugiego takiego co to może zrobić za mnie.. tylko ja to mogę zrobić to co mogę jestem jedynym który jest mną.. inni mają inne hodowle boczniaków ale tylko ja mogę mieć taką jaką ja mam nikt takiej nie będzie mieć jak ja mam... nikt jej dokładnie tak nie przeżyje jak ja i nie wyciągnie dokładnie takich samych wniosków jak ja... udane i #!$%@? baloty które są wynikiem mojej wiedzy i tylko mojej zmiksowanej z wiedzą innych ale która nadal jest moja i jest wynikiem moich przemyśleń nikt tak nie sklei neuronów identycznie jak ja posklejałem akurat... jestem jedyną osobą w której one mogą się skleić tak a nie inaczej i mam święte prawo być ich pewny całym sobą i nie patrzeć na innych bo jestem mną... jestem jedyną istotą która ma tak a nie inaczej przecież mogę być tylko mną i #!$%@? na zewnętrzny świat już dość całe życie się porównywać że mam gorzej.. mam inaczej.. inni na tiktoku pokazują przepis na jedzenie tak a ja se zmieniam i robię tak jak ja chcę i tylko ja mogłem to zmienić tak jak ja chciałem.. mogę zrobić wszystko co czuję i nigdy nie poniosę porażki dla mnie jak się będę starał to zawsze umrę sukcesem dla siebie.. terapia mi tego nie powiedziała wprost ale sam se zacząłem to mówić od dwóch dni i to się skleja nagle czuję się dziwnie i motam się w myślach takich
  • 1
  • Odpowiedz
@DigitalPasztet: jak pójdę do prostytutki i powiem że nie wyciągam fiuta to nie muszę się tłumaczyć że się wstydzę i jestem niepełnosprawny chlip chlip tylko robię co chce po co przyszedłem.. chcę zobaczyć jakie są cyce i #!$%@? w dotyku i #!$%@? co sobie ktoś pomyśli tylko ja jestem taki jaki jestem i #!$%@? niech się inni martwią jak im coś się nie podoba a nie ja
  • Odpowiedz