Wpis z mikrobloga

@Phallusimpudicus: ostatnio byłem w lokalu w mieście wojewódzkim a tam połowa to byli kolorowi, przejeżdżałem przez powiat i też sporo śniadych widziałem, także u nas już się skończyło, na razie jeszcze w miarę cicho siedzą ale wiadomo jak będzie
  • Odpowiedz
Nie ma co specjalnie się chwalić normalnością i bezpieczeństwem w tym kraju bo zaczną tu przyjeżdżać i sprowadzać własne problemy.


@Brzydka_Prawda: czyli film zielona granica to taka antyreklama dla migrantów?
  • Odpowiedz
obejrzyjcie sobie filmiki z cyklu "night life in .." z UK. jakoś #!$%@? laski nie wydają się tam czuć zagrożone chodząc same rozneglizowane po nocy po mieście ¯\(ツ)/¯ tutaj jest niezła banka bo z jednej strony ciągle czytam jak to w Polsce wszystko droższe niż na zachodzie, mieszkania kupić to już zasadniczo niewykonalne dla przeciętnego człowieka, zarobki o połowę mniejsze przy tym wszystkim, ale z drugiej strony jest to eldorado, które należy
  • Odpowiedz
od dawna nikt tak nie myśli


@marek-termanowski: oczywiście że wszyscy tak myślą.

Europa "wschodnia" to ciekawy przypadek bo zarówno w prawackich jak i w lewackich środowiskach jest przyzwolenie na szowinizm wobec Polaczków i innych Ukraińców.

Lewacy nas nienawidzą bo ich wspaniałego komunizmu nie chcieliśmy, no i dlatego że Niemce teraz kochają gejów i kreują nas na faszystów, więc to ludobójstwo na Polakach nie wydaje się takie źle bo przecież sami są
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: ostatnio byłem w lokalu w mieście wojewódzkim a tam połowa to byli kolorowi, przejeżdżałem przez powiat i też sporo śniadych widziałem, także u nas już się skończyło, na razie jeszcze w miarę cicho siedzą ale wiadomo jak będzie


@darktemplar: przecież według wykopków Polacy w ogóle nie są biali. Więc to normalne że wszędzie kolorowych widzisz

Lewacy nas nienawidzą bo ich wspaniałego komunizmu nie chcieliśmy, no i dlatego że Niemce
  • Odpowiedz