Wpis z mikrobloga

Nie potrafie sobie wybaczyc popelnionych bledow i kazdego dnia ich ciezar staje sie coraz wiekszy. Chcialbym pojsc do pracy, ale co jesli znowu pod wplywem emocji powiem albo zrobie cos nie tak? Depresja sprawia, ze bardzo szybko trace cierpliwosc i wychodza ze mnie najgorsze cechy. Nawet do psychiatry wstydze sie isc, bo co ja mu powiem, ze od 5 lat siedze zamkniety w domu i nic nie robie? Smiechu warte.

#przegryw
akaisterne - Nie potrafie sobie wybaczyc popelnionych bledow i kazdego dnia ich cieza...

źródło: 1687392134365044

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@akaisterne: no widzisz, a nabijasz się z Malali7 że jest schizofrenikiem. Jak wygląda rzeczywistość? On zarabia 10 000 zł netto w swojej drugiej pracy mając rok stażu na rynku pracy, a ty siedzisz na #neet i wylewasz frustracje na niewinnych ludzi.
  • Odpowiedz
@akaisterne: musisz się wziąć i przestać popełniać te błędy, byłam w podobnej sytuacji i potrafię sobie teraz wybaczyć te błędy, ale nie to jak długo się po nich nie podnosiłam. Musisz to zrobić jak najszybciej, potem będzie już tylko ciężej. Idź do psychiatry, psychologa, na terapie, chociaż próbuj. Na początku to wszystko są próby, ale w końcu coś może zacząć pomagać. Siedząc w domu nic się nie zmieni. Musisz to sobie
  • Odpowiedz
@ZbigniewUSA mówię o tym (a nie pier dole - mamusia kultury nie nauczyła?), że trzeba być debilem żeby popełniać w kółko jedne i te same błędy. Błędy te doprowadzają do sytuacji które są powodują stres i w konsekwencji depresję spowodowaną natłokiem negatywnych emocji co dalej w konsekwencji powoduje #przegryw

Ludzie mogą popełniać błędy ale ktoś kto ma więcej niż 60IQ powinien wyciągnąć z błędów wnioski i zacząć postępować rozsądnie co prowadzi do
  • Odpowiedz
  • 1
@Notes: Mimo wszystko nie powinienes w ten sposob mowic do ludzi, ktorzy sa w kryzysie. Ja mam #!$%@?, ale czasami duzo nie trzeba, zeby kogos doprowadzic do samobojstwa.
  • Odpowiedz
@akaisterne w sumie masz rację… byłem rano zirytowany bo znowu dużo #przegryw owych wpisów było na nocnej.
Przepraszam!
Tak czy siak… zacznij robić tak jak robić powinieneś i nie popełniaj tych samych błędów. Sukces przyjdzie z czasem
  • Odpowiedz