Wpis z mikrobloga

#masa #gainer #suplementy #zdrowie

Jakiego gainera polecacie nia przytycie? Moja dziewczyna leci w dół cały czas (już 10kg niedowagi), fakt, wygląda przecudownie, ale jednak mało zdrowe to.

I nie, jedzenie samej wieprzowiny codziennie w nieziemskich ilościach nie pomaga, i myślałem, że może to pomoże..
  • 8
@saymonek: choroba autoimmunologiczna. Je regularnie, mega zdrowo, i wrzuca w siebie ogromne pokłady jedzenia, a w ciągu 3 tyg kolejne 2kg schudła...

Wiem, że stres powoduje że chudnie, ale ciężko z tym teraz, i kompletnie nie wiem jak jej pomóc, bo lekarze w Polsce to mają #!$%@? z tego co widzę.
@Rabusek:

http://www.bodypak.pl/pl/odzywki-na-mase-gainery/450-optimum-nutrition-serious-mass-5455g.html

http://www.bodypak.pl/pl/weglowodany/95-vitargo-carboloader-2kg.html

Chyba najzdrowiej będzie połączyć dobre tłuszcze i dużą ilość węglowodanów.

A już najzdrowiej będzie jak zacznie coś trenować kilka razy w tygodniu, wtedy zwiększy się jej mocno zapotrzebowanie na kalorie, jak już wyrobi sobie trochę mięśni to wtedy będzie musiała zwiększyć kaloryczność posiłków czy tego chce czy nie.

Dietetyka już próbowała?
@Rabusek: wiesz, odżywki są fajne jak się trenuje, więc tak na co dzień bez wysiłku to może być mało zdrowo

Bez dietetyka się raczej nie obędzie, mają porządną wiedzę, szukanie w internecie sposobu na przytycie może zrujnować organizm.

Nawet jeśli musielibyście zrezygnować z wakacji to wizyty u specjalisty są tego warte, zdrowie zawsze będzie najważniejsze.
@Rabusek: btw. piszesz, że je mega zdrowo; może spożywa o kilkaset kalorii za mało, jeśli dodać do tego że lubi np dużo chodzić lub się uczyć to ten deficyt decyduje o tym że chudnie
@Rabusek: Też jadłem bardzo dużo a nic nie tyłem. Dopóki nie wziąłem się za diete.

Białka 2g-3g na kazdy kilogram ciała, weglowodany koło 5, i zapotrzebowanie kaloryczne oblicz, dodaj pincet, i pod to ułóż diete. :D Posiłek co 2 godziny, jeśli zabiegana, to gdzieś między posiłkami głownymi zeby gejnerka wypiła, i musi przytyć xd

#eliade dobrze mówi. niech doda jakieś ćwiczenia, zwiększy się chęć na jedzenie.