Wpis z mikrobloga

Czy istnieje jakaś opcja, żeby zrobić stronę www za kompletnie free? Chciałam zebrać do kupy swoje odkrycia i pomysły odnośnie ogrodnictwa ekologicznego, a nie wszystko jestem w stanie wrzucić na Wikipedię, bo część rzeczy jest innowacją własną (np ekologiczne pestycydy). Mogę wyłożyć na ten projekt max 50zl rocznie, ale wzbraniam się przed wyższymi opłatami, bo raczej tylko ja to kiedyś przeczytam. Chodzi mi o domenę, hosting, strone mogę wziąć z szablonu byle jaką. Z drugiej strony fajnie byłoby, żeby ludki zainteresowane ekologią śródplonu lub żywym mulczem mogły sobie to odnaleźć w google bez pomocy Jackowskiego.
  • 8
  • Odpowiedz
@Feijoa: w ovh masz domenę pl za 10zł pierwszy rok i do tego dają darmowy hosting 100mb, ew większy hosting to 10 zł miesięcznie z domeną i wordpressem w cenie
  • Odpowiedz
  • 0
@xiv7: 10zl za miesiac - niby ok, ale jak pisałam to raczej mega niszowe by było i chyba lepiej już jakoś to upchnąć na wikipedii.
Chyba że sobie w końcu założę jakiegoś Instagrama i wprowadzę nowa jakość lol
Btw - czy tylko mnie się wydaje, że meta zdominowała kompletnie internet i jeśli chcesz coś opublikować w internecie, to ten szpiegujący orwellowski szajs jest zawsze najwygodniejszą opcją?
  • Odpowiedz
Btw - czy tylko mnie się wydaje, że meta zdominowała kompletnie internet i jeśli chcesz coś opublikować w internecie, to ten szpiegujący orwellowski szajs jest zawsze najwygodniejszą opcją?


@Feijoa: for juz nie ma, niesety.
  • Odpowiedz
@Feijoa: ja do prostej stronki mam tę domenę za 10zł/ rok + wystarcza mi ten darmowy hosting 100mb, do bloga to jest aż nadto, szabony html z netu to max kilka mb, wordpress nie wiem, w necie jest coś o około 65mb, ale ogólnie jak piszą przedmówcy jeśli nie potrzebna ci prosta domena to są darmowe alternatywy, w dzisiejszych czasach fanpage na facebooku w formie bloga jest rzeczywiście dobrym pomysłem bo
  • Odpowiedz