Wpis z mikrobloga

Boże... chciałbym cofnąć czas i to odzobaczyć. Dobrze, że nie mam córki. Jak to jest, że nasze społeczeństwo robi z chłopców, młodych mężczyzn, mężczyzn zwyroli myślących tylko o jednym wmawiając nam, że kobiety podobno wcześniej dojrzewają i są mądrzejsze a jednocześnie jakieś ja wiem 10-12 letnie dziewczynki pewnie oznaczają fagatę śpiewając, że będą sobie wsadzać palce niżej w wiadomych celach całym autobusem oraz, że on nie może żyć bez ich p!z#y praktycznie #logikarozowychpaskow #famemma #youtube #patologia Poza tym gdzie tu k#r@ są do cholery nauczyciele/opieka tego wyjazdu, że nie reagują
Cztero0404 - Boże... chciałbym cofnąć czas i to odzobaczyć. Dobrze, że nie mam córki....
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@ZoltoCzarnyJednorozec: Oczywiście, że pamiętam. Natomiast to różniło się diametralne (mam tu na myśli Gang Albanii) i nie popieram dalej puszczania dzieciom takich rzeczy, tam ktoś powinien wtedy za to odpowiedzieć najprawdopodobniej wyrzuceniem z pracy.
  • Odpowiedz
Kiedyś to było, pamiętam jak na dyskotekach szkolnych w mojej szkole latały same poprawne piosenki. A nie, czekaj... Przecież w szkole u mnie latał Liroy, czy Karamba
  • Odpowiedz
Poza tym gdzie tu k#r@ są do cholery nauczyciele/opieka tego wyjazdu, że nie reagują


@Cztero0404: Jak chodziłem do technikum to nasza szkoła udostępniała salę gimnastyczną jakiejś podstawówce. Kiedyś idąc do niej mijałem jedną z klas z tej podstawówki wracającą z WF, a dziewczynki z tej klasy śpiewały coś o ruchaniu (wtedy był hype na te wszystkie cypisy, gangi albanii itd.), a nauczyciel szedł między nimi zadowolony.
  • Odpowiedz
Natomiast to różniło się diametralne (mam tu na myśli Gang Albanii)


@Cztero0404: no tak bo tam chłopy mówiły chłopom o ćpaniu i ruchaniu a tutaj jakaś dziewczyna mówi o tym innym dziewczyną. Szok i niedowierzanie, jak tak można xd
  • Odpowiedz