Wpis z mikrobloga

Chciałem żonie kupić telefon na urodziny, bo coś narzekała już na swój, nie wiem co dokladnie ma ale nic szałowego raczej dolna półka. Murki polećcie jakiś fajny telefon , z dobrym aparatem bo lubi robić zdjęcia. Budżet niech będzie tak do 5k. Myślałem o iPhonie ale sam nie wiem bo nie używam. Dzięki i pozdrawiam #smartfon #telefony
  • 13
  • Odpowiedz
@TrollingMasterNinja: Na pepperze iphony 15 pro jest za 4500 zł i jest to bardzo dobra cena. Pytanie czy jej ios podpasuje jak używała tylko androida.
Też na pepperze dorwiesz samsunga s23 za około 2500 zł. Również bardzo dobry wybór jak na taką cenę.
Oneplus 12 też jest udanym modelem z dobrym aparatem.
Jest jeszcze oneplus 11 w promocji za 2100 zł z włoskiego amazonu: https://www.pepper.pl/promocje/smartfon-oneplus-11-8128gb-830161

@radoskor3 s22 ultra to 2 letni
  • Odpowiedz
@TrollingMasterNinja: Wszystko zależy od ceny w jakiej znajdziesz dany model. Na stronie pepper ludzie wrzucają po prostu promocje/okazje na dany telefon i warto tam zajrzeć.
Iphone 15 pro za 4500 zł był/albo i jest na polskim ab foto i jest to świetna cena. Rzecz w tym, że iphony mają inny system i pytanie czy żona przywyknie, ale ogólnie dużo dziewczyn używa iphona.

Jak nie masz problemu z zamawianiem z Chin to
  • Odpowiedz
@kerri wczesieni miałem s20+ po 2 latach użytkowania po zmianie baterii oddałem żonie i ona go już użytkuje ...2 lata, chodzi jak nowka, ja mam teraz 2 lata s22 ultra i jestem bardzo zadowolony, dlatego polecam, bo nie rozumiem jak można polecić coś czego się nie ma, czy nie miało

Wcześniej leciałem na Apple ale oprócz tego słynnego jabłkowego prestiżu, to widzę więcej minusów jak plusów w tej marce.
  • Odpowiedz
@kerri wczesieni miałem s20+ po 2 latach użytkowania po zmianie baterii oddałem żonie i ona go już użytkuje ...2 lata, chodzi jak nowka, ja mam teraz 2 lata s22 ultra i jestem bardzo zadowolony, dlatego polecam, bo nie rozumiem jak można polecić coś czego się nie ma, czy nie miało

Wcześniej leciałem na Apple ale oprócz tego słynnego jabłkowego prestiżu, to widzę więcej minusów jak plusów w tej marce.

@TrollingMasterNinja
  • Odpowiedz
@radoskor3: Nie muszę mieć danego telefonu żeby móc go polecić lub nie polecić.
To, że ty miałeś s20+ i dla Ciebie był dobrym telefonem to nie znaczy, że ogólnie jest to dobry telefon. Po prostu nie masz porównania do konkurencji a konkurencja jest lepsza.

Nawet gdyby S22u był dobrym telefonem to on ma 2 lata i autor już nie kupi go w normalnej cenie, chyba że używany, więc polecenie totalnie z
  • Odpowiedz