Wpis z mikrobloga

@aczutuse: Bo blackpill upraszcza rzeczywistość. Tinder studies odnoszą się tylko do sytuacji na tinderze, a nie każde badanie, które zostało opublikowane objawia niepodważalną prawdę. Atrakcyjność jest złożona, ale tak - wygląd jest jej najważniejszym składnikiem. Moim zdaniem blackpill mimo wszystko jest nieco bliższy prawdzie niż normickie pieprzenie, że każdy znajdzie swoją wybrankę, bo nie każdy. Hipergamia istnieje, dobór naturalny też. Geny przekazują najsilniejsi, najsprytniejsi, najlepiej przystosowani do otaczającej nas rzeczywistości no
  • Odpowiedz
@aczutuse: ja wychodzę z domu codziennie i nie widzę takich przykładów (nie licząc par ze wschodu, gdzie dziewczyna jest ładna, a chłop jak ogr). Większość ludzi łączy się w pary pod względem atrakcyjności fizycznej
  • Odpowiedz
@aczutuse: Ważne, że jest w stanie sie przemieszczać z punktu A do punktu B zależy też jaki wiek maja te osoby o ktorych piszesz być może to normickie pary po 30 stce którzy poznali sie w czasach szkolnych wiec moze jeszcze te laski nie są aż tak zepsute
  • Odpowiedz
@aczutuse: gdzie wy widzicie te pary ? Albo zakłamujecie rzeczywistość albo nie wiem. Na moje 100-150 kobiet które obserwuje na ig to każdy jej partner jest proporcjonalny do jej atrakcyjności albo dużo bardziej atrakcyjny. Nie znam ani jednej kobiety która by była atrakcyjna i byłaby z brzydalem. Zero.
  • Odpowiedz