Wpis z mikrobloga

#fifa23 Hej proszę uniżenie o pomoc wykopków.
Miałem przerwę od Fify 23 (na Xbox x series) I po uruchomieniu dzisiaj zauważyłem, że składy są dość mocno nieaktualne - tj. np w Barcelonie jest Bousquets, nie ma Goundogana itp.
Próbowałem wejść w ustawienia -> edytuj składy -> pobierz aktualizacje.
Ale wyskoczyło, że nie ma żadnych aktualizacji.
Wiem, że jest już F24 ale no chyba FIFA 23 nie jest aż tak starą grą żeby nie było chociażby głupiej aktualizacji składów. Czy tylko u mnie jest ten problem, że aktualizacje nie chcą się pobrać czy po prostu ich nie ma???
  • 4
  • Odpowiedz
@hussar1610: niestety EA nie aktualizuje składów swoich poprzednich edycji :) tylko okienko transferowe zimowe z sezonu 2022/2023 jest zaktualizowane w FIFIE 23, transfery które miałeś w ostatnim okienku letnim będą już tylko widoczne w EA FC 24
  • Odpowiedz
  • 0
@hussar1610: Dzięki za odpowiedzi.
Ale k****a irracjonalna sytuacja. Człowiek kupuję grę za X plnow, legalnie, nowa, niech się nachapia i nawet przez 3 lata nie ma aktualizacji składów. :( Już kolejne kupić trzeba, no bez jaj. Już lecę...
  • Odpowiedz
@hussar1610: no niestety, witam w świecie absurdów EA. Tylko hajs i dojenie ludzi z niego. Oczywiście nic się nie zmieni, bo ultimate przyciąga rzesze napalonych dzieciaków napędzających finanse EA. Więc co roku wypuszczają praktycznie tą samą grę i nawet się z tym nie kryją. Nie zapomnę jak fifa 23 na konsole switch miała dokładnie ten sam kod źródłowy co wersja fify 22. Różniła się tylko i wyłącznie tym, że składy w
  • Odpowiedz