Wpis z mikrobloga

@QUANTUM-DICK: zdecydowanie tak, wiosna i lato powodują znaczące nasilenie depresji i lęku. w końcu to pory energii, uśmiechu, radości i spotkań. czegoś czego ja nie doświadczam. nasila się vkurvienie. byle do końcówki sierpnia wtedy lubię się delektować ostatnimi słonecznymi dniami bo wiem że nadchodzi jesień i zima ()
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: najgorzej zima, podejrzewam, że wiosną to wynika z braku odpowiedniego kontaktu ze słońcem, a tak w ogóle to już zaczynamy lato

Przed przyjęciem, czy podaniem jakiegokolwiek lekarstwa (w tym suplementu, zioła, innej oddziałującej substancji), nie wystarczy przeczytać kilka razy ulotkę i przeszukać Internet. Musisz jeszcze zrozumieć i przewidzieć możliwe potencjalne skutki uboczne, które mogą być daleko gorsze od potencjalnych efektów "leczenia". Zazwyczaj w diagnostyce istnieje inne naturalne lub praktykowane od
  • Odpowiedz
  • 0
@QUANTUM-DICK zależy czy patrzę na ludzi, jak jestem sam to jest spoko ale jak widzę te Julki łażące po mieście z chłopakami, jak się bawią i cieszą to mi się głupio robi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz