Wpis z mikrobloga

Jutro o 8:00 egzamin ( ͡º ͜ʖ͡º) no niby stres jest, ale zaczynam mieć do tego podejście "nie zdam to zdam za tydzień czy dwa, #!$%@?". Wczoraj byłem pokręcić się 20-30 min na placu (szkoda bezpłatnie przed egzaminem pozwala przyjechać na "rozgrzewkę") no i wiem, że niczego więcej się nie nauczę bo nie mam problemu z żadnym z zadań, robię je z buta, ale egzamin to egzamin, stres zrobię swoje. Jedynie boję się szybkiego slalomu bo mam tendencję do #!$%@? się w bramkę jak dzik w sosnę, a wtedy wiadomo, nie idzie się zmieścić na ostatnim słupku, ale wczoraj udało mi się w głowie przestawić i wlatuje na spokojnie mając te 30-32, a potem już dodaje prędkości.

Pojeździłem wczoraj chwilę po trasach egzaminacyjnych i dotarło do mnie, że uwalilem przez własną głupotę. 2x ścialem zakręt w lewo.

No chciałbym to jutro zdać bo zaczyna powoli męczyć mnie temat tego prawka, zrobiło się już ciepło to by człowiek zaczął latać w końcu () jak zdam to na weekend wracam do rodziców, serwis, zmiana napędu i kapci i ogień. Różowa to mnie przez następny miesiąc w domu nie zobaczy xDDDDD

#motocykle
  • 19
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: może to słabe, ale ja przestałem egzaminatora traktować jak człowieka. Nie odzywasz się nic, nie myślisz nad tym. Nie zastanawiasz się co myśli i czy dobrze cię ocenia czy nie. To tylko usluga. Robisz tylko to co trzeba i na tym się skupiasz.
  • Odpowiedz
  • 0
@zaspanyziom ja wiem czy słabe? Wiesz, on nie ma problemu by cię uwalić, tak naprawdę jesteś jednym z x zdających dziennie. Może to i dobre podejście. Tydzień temu miałem 1 podejście i oblałem i dopiero jak mi powiedział, że wynik negatywny to zeszły emocje i wracając do mordu jechałem sobie na totalnym luzie jakbym miał to prawko xD powiedział mi później, że szkoda bo zdalbyn to. Musze przestawić myślenie. Zapłaciłem za kurs,
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: czym się tu stresować, nie zdasz raz, to będziesz zdawał drugi i trzeci, generalnie nie ma ludzi, którzy permanentnie nie zdają, nawet moja mama w wieku 60 lat za którymś razem zdała PJ to ty młody chłop nie dasz rady?

Przygotuj pojazd do jady, wykonuj polecenia, patrz na znaki i w lusterka, nie najezdzaj na linie, pamiętaj wyłączyć kierunkowskaz.

Banał
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Pamietam, że do mnie egzaminator miał jedną uwagę: Było bardzo ładnie, wynik oczywiście pozytywny, jak Pan już będzie jeździł to mniej trąbienia życzę :)
W Gladiusie przy włączaniu kierunkowskazu nadusiłem ze 4 razy klakson przez przypadek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Arno1d ano zszedł, ale trochę na farcie zdałem bo w ostatniej chwili zatrzymałem się przed przejazdem kolejowym bo laga złapałem xD ja polatam dopiero za jakies 2 tyg bo po weekendzie będę miał moto gotowe, a jeszcze muszę zmienić kapcie i napęd, a teraz w robocie urlopu nie dostanę więc zostaje weekend :(. Ja myślę za 3 tyg lecieć na Zakopane + zahacze wtedy o Słowację
  • Odpowiedz