Wpis z mikrobloga

@BarBer1987: Ostatnio gdzieś widziałem pod jakimś artykułem ostateczne rozwiązanie kwestii przegrywowskiej... A mianowicie to Julki najchętniej wysyłałyby przegryw na wojnę bo i tak z nich pożytku nie ma xD
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: jak ktoś ma 30 lat i nie poszedł nawet na divy które biorą w zasadzie wszystko jak leci, to jest zwykłą ofermą i nieudacznikiem bez możliwości wyjścia z tego, bo łatwiej już nie będzie. Jak ktoś liczy, że gdzieś kiedyś pozna szarą myszkę która zaakceptuje fakt, że pół życia walił gruchę później rozdziewiczy i będzie nauczać czy wspierać i jakoś się ułoży, to powinien czym prędzej zacząć się leczyć na
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: czemu nie? Przecież sami ciągle piszecie, że życie nie ma dla was znaczenia, wartości, że nie chcecie żyć a tak w ogóle to chcielibyście się zabic tylko nie potraficie. I że codziennie marzycie o tym, żeby się nie obudzić.

To logiczne, że lepiej wysłać na wojnę kogoś, kto
1. Jest wyłącznie ciężarem dla społeczeństwa
2. Nie chce żyć

Niż normalnego człowieka który pracuje, ma żone i dzieci.

@dam2k01 to są
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: czlowieku lecz sie, hitlerowcy mieli takie wyssane z dupy teorie w stosunku do Zydow czy Slowian.
@sinls zgaduje ze jestes facetem. #!$%@? jak potluczony, wbrew hipergsmicxnej naturze kobiet, wielu dziewczynom to zwisa czy jestes prawik czy ruchacz jezeli jej sie podobasz
  • Odpowiedz
@Pasterz30: mmm wyssane z dupy. Dokładnie która część? Przegrywy nie piszą jak bardzo nie chcą żyć czy może nie klaszczą uszami do każdego posrańca który strzela w szkole do niewinnych dzieci? Bo nie wiem które screeny tu wkleić
  • Odpowiedz