Wpis z mikrobloga

Próba zrozumienia faceta, proszę o poradę. #zwiazki #mezczyzni #pytanie ostatnim czasem mój partner, jak tylko ma okazję sugeruje mi tak kolokwialnie mówiąc ,,#!$%@?’’, sytuacje typu: -rozmawiam z mają mama i pyta kiedy mnie odebrać, a on do mnie, jak powiesz (…), to mama przyjedzie po ciebie JUŻ TERAZ, -rozmowy podczas, których próbuje przekonać mnie do założenia portali randkowych, w celu poznawania nowych kolegów, -w ogóle nie proponuje wspólnych spotkań, już nie wspomnę o samym przyjeździe i wiele innych podobnych sytuacji. Z drugiej strony mówi, że mnie kocha i nic się nie zmieniło. Jesteśmy ze soba ponad rok, z czego ostatnie 8 miesięcy mieszkaliśmy razem. Nie wiem co mam myśleć, boję się tylko, że jest tchórzem i zamiast powiedzieć mi wprost, żebym #!$%@? to owija w bawełnę, a ja skupiam się tylko cały czas na nim… Co robić XD
  • 26
  • Odpowiedz
Nie wiem co mam myśleć, boję się tylko, że jest tchórzem i zamiast powiedzieć mi wprost, żebym #!$%@? to owija w bawełnę, a ja skupiam się tylko cały czas na nim…


@mxmsm: chyba tutaj jest odpowiedź
  • Odpowiedz
@mxmsm Chyba ma ochotę stać się cuckoldem skoro do poznawania innych Cię namawia. Następnym razem spytaj czy chce patrzeć jak bzykasz innego ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 7
@mxmsm właśnie zobaczył że napisałam posta i próbuje mnie ostrzec przed ludźmi z wykopu bo jesteście prowokatorami i możecie mi namieszać w głowie, powiedział wielki fan wykupu XD
  • Odpowiedz
rozmawiam z mają mama i pyta kiedy mnie odebrać, a on do mnie, jak powiesz (…), to mama przyjedzie po ciebie JUŻ TERAZ


@mxmsm: Proste się wylosowało

Mówisz:

Mamełe, zmiana planów przyjedz jak najszybciej - pakujesz sie i nara
  • Odpowiedz