Wpis z mikrobloga

Tucznik na pytanie czy weźmie Jacka z Raszei:

to nie moja wina, dałem im komputer

jacek jest dorosły, sam decyduje o sobie

jacek sam się rozpijał i bił mame

muszę się sam sobą zająć, mam ponad 30 lat!


#famemma #danielmagical
  • 20
  • Odpowiedz
  • 24
@d4wid: Jacek za czasów U2 był komunikatywny, pracował. Zaczęło się rozpijanie przez grubasa, to goha zaczęła się znęcać, jacek stał się bardziej upośledzony.
Goha dostała zakaz zbliżania się, wysłał Jacka do Mariusza na Raszei, gdzie wiadomo, że będzie lał się spirol%.
A później gada, że Jacka nie da się uratować, jest kulą u nogi i sam może decydować o sobie (alkoholik i decyzjeXD).
Obłudnik
  • Odpowiedz
@d4wid: po co wrzucasz co mowi ten smietnik? tbh malo kogo on obchodzi jego czas sie skonczyl jak gire zlamal, chwilowo znowu mial ogladalnosc na tiktoku jak byl z karlem, bo jakies madki500 + ich ogladaly(zenada)
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: po co wrzucasz co mowi ten smietnik? tbh malo kogo on obchodzi jego czas sie skonczyl jak gire zlamal, chwilowo znowu mial ogladalnosc na tiktoku jak byl z karlem, bo jakies madki500 + ich ogladaly(zenada)


@durancik2: bo wlicza się do raszejskiego uniwersum
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: Tucznik nie ma nic wspólnego z Raszejskim uniwersum, to jest jakiś poboczny aktorzyna z prequelu do opowieści o Jasiu i Super Mario.


@Dziennik_Raszejski: typie, masz nick "dziennik raszejski" a nie wiesz, że bez tucznika by uniwersum raszejskie nie istniało, tak samo jak bez baobaba
  • Odpowiedz
@d4wid: w którym miejscu uniwersum Raszejskiego pojawił się tucznik, poza momentem wywalenia Jacentego na zbity pysk z meliny?

Tucznik w tym uniwersum nie istnieje, był w prequelu Raszei pt ,,Urzędnicza", ale scenarzyści nie widzieli potencjału w jego postaci, więc wywalili ze scenariusza. Tucznik nie ma kontraktu na Raszejski serial, reżyser nie chce z nim współpracować, i nie ma o czym gadać. Dziękuje, dobranoc.
  • Odpowiedz
@d4wid: w sensie #!$%@? ma być odpowiedzialny za dorosłego jaska czy co? Tak jak tucznikiem gardze to o #!$%@? ci chodzi? Grubas ma niańczyć jaska czy co?
  • Odpowiedz
@d4wid: Jacek to #!$%@? alkoholik, który I bez grubasa niszczył by sobie życie i swojej rodzinie, nie można go usprawiedliwiać i zwalać winę na tucznika bo TK aberacja moralna....
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: no ale w sumie xd co tucznik ma do jaska? Jest dorosły i sam decyduję o sobie ja #!$%@? xddddd


@TEDMAJER: jacek jest w pewnym stopniu upośledzony, każdy co oglądał na U2 pamięta jak jeszcze dawał radę bez rozpijania.
Wszystko to wina obłudnika, gadanie, że wina jest garbatego to jak mówić alkoholikowi, że to jego wina bo chleje. Ta osoba jest niepoczytalna w pewnym stopniu, a grubas to wykorzystał.
  • Odpowiedz
@d4wid: tak tak uposledzony xd jest dorosły nie płaci alimentów wypiął się na córki i rodzien jest #!$%@? alkoholikiem, po raszei widać jak musiał dbać o cureczki w reali i jakie krzyki i patologię musiały przeżyć, ale brońcie jaska dalej bo hehe tucznik go związał i lał mu alkohol do gardła przystawiając piątek do glowy
  • Odpowiedz
@d4wid: masz wyrok sądu i obdukcje psychologiczna jacka? Że twierdzisz że jest uposledzony i tym samym wyłączony jest z odpowiedzialności za swoje postępowanie? Czy to typowe wykopkowe #!$%@??
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: ziomuś, czemu usuwasz komentarz, w którym napisałem, że masz problem ze zrozumieniem sarkazmu? XD


@Dziennik_Raszejski: bo #!$%@? takie głupoty, że to dramat. Najpierw naucz się używać sarkazmu w miejscu gdzie będzie się nadawał
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: tak tak uposledzony


@TEDMAJER: #!$%@? on zdania nie potrafi skleić, nie no zdrowy jest. Na tych uposiów co ECPU łapie też są papiery o niepoczytalności?XD

Ja #!$%@? skąd wy się bierzecie uposie.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: to, że jesteś niedorozwinięty to wina płodu twojego ojca, nie moja.


@Dziennik_Raszejski: mocne jak na prawiczka, spodziewałem się takiej odpowiedzi.
#!$%@? kolejny z tiktoka co myśli, że będzie śmieszny jak zacznie pisać sarkastycznie
  • Odpowiedz