Wpis z mikrobloga

Powoli kończę Jarkendar w II rozdziale i znalazłem magiczny łuk z magicznymi strzałami. Istnieje jakiś sposób, by zdobyć więcej tych strzał bez kodów? Pomijając już to, że ma większe obrażenia niż mój obecny łuk, to po prostu fajnie wygląda. Czytalem, że można sprzedać magiczne strzały jakiemuś kupcowi i w następnym rozdziale by je miał na sprzedaż ale nie bardzo orientuje się komu miałbym to sprzedać.
#gothic
  • 8
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: Nie da się tego zrobić "na legalu", a szkoda, bo moim zdaniem to jest ogromna wada tych broni, że do korzystania wymagają odpowiedniej amunicji. Kiedyś przeczytałem pomysł, że magiczny łuk i kusza powinny wymagać zwykłych strzał/bełtów + każdy strzał zabiera kilka punktów many. Takie rozwiązanie byłoby bardziej satysfakcjonujące.

Co do zwiększenia ilości pocisków to z tego co wiem jest pewien trik, który można zastosować, ale to można podciągnąć pod wykorzystywanie
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: wydaje mi się że może być jakiś addon który sprawia że można zakładać na magiczny łuk i kuszę strzały zwykłe i bełty zwykłe, tak jest to zrobione w odysei więc może być że jest jakiś niezależny addon który za to odpowiada.
W odysei tylko przez to że łuk jest magiczny a strzała zwykła to zadaje mniejsze obrażenia ale i tak walisz magicznymi zamiast kłutymi dzięki czemu np ognistym łukiem bagienne
  • Odpowiedz
  • 0
@Uuroboros: to te strzały magiczne to nie są tylko zmienione graficznie zwykle strzały? Żądają większe obrażenia? Bo na Wiki nic o tym nie jest napisane. Bo jeżeli są mocniejsze niż zwykle strzały to jednak odpuszczam to przywołanie kodami, nie chce sobie ułatwiac gry. W takim razie przydałby się jakiś addon do tego
  • Odpowiedz