Wpis z mikrobloga

udało mi się, nie musiałem brać urlopu na pon-wt ale dalej mam ten wewnętrzny niepokój przed majówką. 5 dni oko w monitor, przez weekend mam zjazd psychiczny, a tu muszę całe 5 dni siedzieć w tym pieprzonym więzieniu mimo że nikomu nic nie zrobiłem.
boje sie tej #!$%@? majówki
#przegryw #przegrywpo30tce #tfwnogf
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwke3100: jest, mam dość oglądania szcześliwych par na spacerach. Mieszkam przy dość popularnym miejscu i kilka lat przestałem tam chodzić. Co do wyjazdu, nawet do siostry na wieś się nie wybieram nie dała znac to co będę się narzucać.
kurde nawet nie pamiętam kiedy się widzieliśmy
  • Odpowiedz
@mati1990 Widzisz to co chcesz widzieć. Ja idąc gdzieś nie skupiam się na tych szczęśliwych parach bo po #!$%@?? Idę na co spacer, w góry, na rower, coś pozwiedzać żeby się na tym skupić a nie jakieś tam pary.
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwke3100: każdy widzi czego mu najbardziej brakuje, widzisz nie lubię zwiedzać, każdy skakał tutaj do mnie że robię x-set km i niczego nie zwiedzam,. Nie po to jeździłem, nie chciałem niczego zwiedzać, chciałem pedałować i #!$%@?ć się fizycznie tylko tyle i aż tyle no może jeszcze trochę podziwiać fajne widoki z szosy ale to mi wystarczało. np nad morzem byłem jakoś w gimnazjum potem 2 lata temu szosą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz