Wpis z mikrobloga

No więc skiepściłem xD Czemu? Bo jestem głupi. Generalnie ładnie to sobie wymyśliłem, ale nie wziąłem pod uwagę wody za Zimorodkiem, i to co w wizjerze wyglądało fajnie, na kompie wyglądało okropnie, odbicia wody wzmacniają efekt aberracji chromatycznej i dziwnego rozszczepiania światła, więc Zimorodek był w złym stanie. ALE żeby dowieźć, to postarałem się coś z niego wykrzesać, musiałem zasymulować inne tło. Ogólnie normalnie bym nie edytował tego zdjęcia i je wyrzucił. Na szczęście nie wszystko stracon, bo Zimorodek widać wiedział, że ta gałąź jest do dupy i sporadycznie siadał w innych miejscach, i z nich zdjęcia wyszły dużo lepiej :D

Obserwuj mój tag #pixerdo po więcej autorskich zdjęć

#fotografia #zwierzaczki #przyroda #smiesznypiesek #tworczoscwlasna #ornitologia
iErdo - No więc skiepściłem xD Czemu? Bo jestem głupi. Generalnie ładnie to sobie wym...

źródło: zimoroderk

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
@iErdo z tego co mówisz to chyba trochę niedosyt, ale zdjęcia (szczególnie to z samej góry wpisu) bardzo ładne :)
Samo ujęcie tego zdjęcia z robaczkiem super, szkoda że chyba nie ma tam full ostrości (chyba?)

Ja się nie znam ani na ptakach, ani na zdjęciach jakby co ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@iErdo: Mordo, plis, wrzuć to zdjęcie z pierwszego wpisu przed obróbką, i bardziej z perspektywą jak w tym wpisie
https://wykop.pl/cdn/c3201142/31c77bb68c1870b3156dce7ca5f453cbf45c5dd12a5cf64ecf5089379e4239af,w800.jpg
Jestem niezmiernie ciekawy, jak to wygląda naprawdę.
W pomniejszeniu na mirko ta perspektywa lepiej wygląda, ale na pełnym ekranie masz rację, ta nowa lepiej.
deton24 - @iErdo: Mordo, plis, wrzuć to zdjęcie z pierwszego wpisu przed obróbką, i b...

źródło: 31c77bb68c1870b3156dce7ca5f453cbf45c5dd12a5cf64ecf5089379e4239af

Pobierz
  • Odpowiedz
@iErdo super że udało ci się upolować ptaka! Szacun za super hobby. Zawsze zastanawia mnie jedna kwestia dotyczącą fotografii. Ktoś robi zdjęcie. Czasem jest jakaś latarnia której nie chce się żeby była, czasem coś innego co powoduje że nie jest się zadowolonym ze zdjęcia. Wtedy wjeżdża cała gama programów do obróbki zdjęć. Tylko czy to nie zabija w ogóle sensu całej fotografii? Fotografia ma oddawać rzeczywistość taką jaką jest wraz z umiejętnościami
  • Odpowiedz