Wpis z mikrobloga

Czy ja wiem. Ona chyba faktycznie wierzy w to co mówi. Chyba jedyna osoba z polskiej lewicy, która faktycznie krytykuje dyskryminację mężczyzn.

#!$%@? jest, ale czy wyrachowana to wątpię.


@Serniczek_Szatana: Też tak myślałem, dopóki nie wystąpiła w pato mma. Generalnie celebrytka, która moralnością wyciera sobie mordę.
  • Odpowiedz
@nonOfUsAreFree: mam pytanie, czy naprawdę istnieją ludzie, którzy chcą, żeby zwracano się do nich per „to”? W angielskim to jeszcze ma sens z they/them, ale w polskim to w sumie językowo jesteś jakimś przedmiotem
  • Odpowiedz
@nonOfUsAreFree: O JEJKU A JAK ZAŁOŻYŁA KONTO TUTAJ I CISNEŁA NA NITRO TO KAŻDY JEJ KIBICOWAŁ JAKA ONA WSPANIAŁA. ZWYKŁA RURA HIPOKRYTKA KTÓRA HEJTUJE I Z HEJTU ŻYJE, WCYIERA SOBIE BUZIE PROPAGANDOWYMI TEKŚCIKAMI A POTEM LECI NA BITKĘ BRAĆ HAJS OD CZECZENÓW, TYLKO ZIDIOCIALI UŻYTKOWNICY DALI SIĘ NABRAĆ NA JEJ DZIAŁALNOŚĆ.
  • Odpowiedz
no to jak wytłumaczysz jej przygodę z pato-mma


@USSCallisto:

Co złego w pato-mma (z pozycji uczestnika), zakładając, że nie uczestniczy się w ustawianej szopce (jakieś wymyślone konflikty, żeby zwiększyć oglądalność)?

Ktoś sobie poćwiczy i zawalczy i zarobi kasę. Sama idea nie jest zła. Problemem jest otoczka sztucznych konfliktów ORAZ promowanie robactwa.

Chętnie bym obejrzał taką szermierkę na pięści pomiędzy #scifun a @ LukaszLamza albo Pascal vs Makłowicz - obecnie nie oglądam,
  • Odpowiedz
@djtartini1 @USSCallisto
Podejrzewam że pierwsza rzecz jest taka że Staśko nie cieszy się popularnością po żadnej stronie, najgłośniejszej części lewicy przeszkadza że wstawiała się za facetami bo przecież "żyjemy w patriarchacie" a z prawicy to wiadomo xD
No i w związku z tym nie sądzę żeby jej się budżet spinał bo z taką "renomą" to nawet żubr się nie będzie chciał reklamować. A koniec końców i tak chyba oddala siano na jakąś
  • Odpowiedz