Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem ilu tu jest ludzi, ktorzy znają freak fighty od samego powstania, czyli od zasranej kanapy Magikala.

Kiedys bylo tu ich pelno, ale wydaje sie ze znaczna wiekszosc przestała sie interesowac calym tym cyrkiem, bo wypowiadają sie glownie gimbusy

#famemma
  • 40
  • Odpowiedz
  • 37
ktorzy znają freak fighty od samego powstania, czyli od zasranej kanapy Magikala


@essos: jeszcze wcześniej była walka Saja z hejterem na twitchu organizowana przez Easy'ego, który potem stworzył Punchdown
  • Odpowiedz
  • 0
ja pamiętam walkę na korytarzu na Urzędniczej kiedy Rafonix przyjechał na 30 osób do FASA i Mrugały to się liczy?


@grajdowy: a kociołki menelixa?
  • Odpowiedz
@essos: Ludzie się nie wypowiadają bo na wykopie moderacja sobie sama ustala swój własny regulamin i usuwają sobie co napiszesz według swojego uznania, gdzie ofen poza tym było powiedziane, że było spotkanie właściciela wykopu z działaczami fejm. Jaki ma sens tutaj gadka jak niewygodne stwierdzenia są zaraz kasowane, a użytkownicy banowani ?
  • Odpowiedz
@essos: pamiętam, że podczas 1 gali byłem na weselu i wychodziłem na zewnątrz żeby oglądać pojedyncze walki z telefonu
wesele było kuzyna, było nudne, a sam kuzyn już nie żyje, pikawa siadła
  • Odpowiedz
@essos ja! Tznie nie tyle co friki które zaczęły się od Daniela, ale oglądałem dużo jego lajwow z epoki przed frikowej. Pamiętam jeszcze Jace który się pojawił przy Gośce i jak jeszcze nie pił był przystojnym, pracowitym #!$%@?. Później odpadłem i pojawienia się Magicala w oktagonie nawet nie zarejestrowałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Alinoe_83 Że Jaca kiedys nie pil to nawet nie wiedzialem hehe. Ale pamietam jeszcze znalezisko jak ktos chciał wypromować livey Magikala, bo zbiera na remont i zeby mu pomoc i tak sie zaczeło
  • Odpowiedz
@essos no remonty to już etap stocznia się w twarde pato. Ale kociolki Magicala są niezapomniane. Tylko Jacy szkoda bo to był dobry chłop, nie sledze już w ogóle tego całego uniwersum ale jak widzę jakieś szoty gdzie leży zaszczany z #!$%@? na wierzchu to aż mnie ciarki przechodzą. To był kiedyś normalny obrotny chłop. Nie mogę pijąc jak Gocha wyszła z tego obronna ręka i jest w stanie stać na nogach
  • Odpowiedz
@essos: Ja poznałem magicala przez wykop, piękne były początki fame tak jak piszesz, dogadywanie kontraktu na melinie i jeszcze specjalnie czekałem na odcinek na żywo "uwaga tvn" gdzie byli włodarze wraz z tucznikiem jacą pz itd :)
  • Odpowiedz