Wpis z mikrobloga

Przeczytałem tag w nadziei na rzeczowe opinie o smaku tych Doze.
W zamian dostałem całą masę teorii spiskowych o Buddzie i mafii, o jakiś rzekomych słupach i energii odnawialnej.
Gorzej niż na jakimś szurskim forum o leczeniu piramidkami mocy.
Jesteście nienormalni.

A najzabawniejsze są typy, które nie mogą przeboleć, że ktoś zarabia, zarabia na swojej pasji, a ludzie kupujący napój wyzywani są od frajerów, bo chcą wesprzeć twórcę, którego lubią. xD
To tak jakby nazywać frajerami ludzi, którzy kupują płyty artysty za 50zł, a przecież na Spotify mają darmową muzykę, lub kupują oryginalne koszulki zespołu za 150zł, a na Allegro mają Fruit of the Loom za 30zł

#polska w pigułce
#budda #wykop #doze #polskiyoutube #youtube
mango2018 - Przeczytałem tag w nadziei na rzeczowe opinie o smaku tych Doze.
W zamian...

źródło: 8818342c11afa89cd376fa47e3954e51adccb191c0703d5416bb0d84b02755f2

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@mango2018: gdyby jego historia spinała się w kupę to nikt nie wymyślał by żadnych teorii spiskowych. A w te bajki co opowiada to mogą tylko dzieci i ameby uwierzyć. A co do opinii o Doze to sobie poczytaj komentarze pod postami na Instagramie.
  • Odpowiedz
piękna psychologia tłumu- coś jest nie tak i się próbuje dociec prawdy= momentalnie i najgłośniej zwyzywać od szurów i spiskowców bo każdy się boi żeby go tak nie nazwać XDD mordzia kobel kobel kobel idę kupić 250ml przesłodzonej wody z cukrem z aromatem energetyka w puszcze z ukradzionym logiem za jedyne 6zl. Nie no wszytko się klei mordzzia, a to tylko jedna kwestia tego "twórcy" bo nazywać go twórcą to jak obrażać
  • Odpowiedz
@nowyrozdzialzycia: jedyne co on stworzył to armię idiotów którym wyprał mózgi żeby teraz doić od nich kasę.
Teraz co chwilę będą jakieś "projekty" żeby wyruchać jak najwięcej hajsu póki owieczki nie zdążą się połapać że coś tu nie gra. Wystarczy go posłuchać kilka minut i od razu widać jaką manipulacje psychologiczną stosuje. Dobieranie słów, akcent itd.. aż wierzyć się nie chcę że tyle ludzi się na to nabiera.
  • Odpowiedz
@mango2018: i to ma go usprawiedliwiać że robi dzieciom wodę z mózgu? Na początku to był normalny kanał motoryzacyjny, później akcje charytatywne żeby podbić zasięgi, a teraz co jest? Wyciąganie kasy na czym tylko się da. Nie wygląda Ci to na starannie zaplanowany scenariusz? I nie sądzę że to on ten scenariusz napisał.
  • Odpowiedz
  • 0
@Domen85: Oczywiście, że jest wyciąganie kasy, ale czy Pan jest nowy w Internecie?
Tak to działa od kiedy pojawiły się wielkie pieniądze na Yutube.
Budda robi dokładnie to samo, co robi 99,9999% twórców, jedynie ma trochę większy rozmach.

Nie wygląda Ci to na starannie zaplanowany scenariusz?


Starannie?
Nic tu starannego nie ma, tak działa praktycznie każdy bardzo duży kanał
  • Odpowiedz
  • 0
@SgtAlApone_: Od Jego kanał ma prawie 5 lat, od przynajmniej trzech jest jednym z topowych kanałów.
Ty myślisz, że ile się zarabia na Youtube?
Myślisz, że inni topowi twórcy zarabiają mniej?
Mignął mi ostatnio gdzieś wywiad, gdzie Stanowski mówi, że wyciąga 17 baniek rocznie, a Budda jest większy jeszcze.
Friz mówi, że buduje studio za 40 milionów.
  • Odpowiedz
  • 0
o czym Ty gadasz, chłop z nikąd wyskoczyl z bugatti czy innym super samochodem


@SgtAlApone_: Jego kanał ma prawie 5 lat, na Instagramie działał dużo wcześniej.

friza czy stanowskiego nie finansowali gangsterzy


Buddy też nie, w ogóle nie wiem skąd takie bzdury wytrzasnąłeś.

Co do zdjęcia.
Dzieciak jak dzieciak.
Dzieciaki mają idoli, się jarają, nie ma w tym nic dziwnego.
Lego, Pokemony, gry, Transformersy, Superbohaterowie, piłkarze - każdy miał jakąś zajawkę
  • Odpowiedz
@mango2018: stary jestes na wykopie, tu naprawde (zwlaszcza na tego typu tagach) siedza ludzie ktorzy #!$%@? na etacie za 6k brutto miesiecznie, i jak tylko ktos ma zlotowke wiecej to najchetniej zmieszali by go z gównem, nie ma tu ani grama dowodów, ani grama racjonalnych argumentów, jest tylko to, że budda to wieśniak, budda zły, budda młody wiec na bank slup, zwykly bol dupy
  • Odpowiedz
@SgtAlApone_: #!$%@? mam tbh w jakiegos budde, bo jest mi obcy, obojetnie kogo byscie nie krytykowali stwierdzam fakt, że tak długo jak rzucasz w kogoś słowo ,,słup" tylko dlatego, że ma więcej niż ty i twój stary i cie to boli to jestes zwyklym wykopkiem z bólem dupy, that's all
  • Odpowiedz
To tak jakby nazywać frajerami ludzi, którzy kupują płyty artysty za 50zł, a przecież na Spotify mają darmową muzykę, lub kupują oryginalne koszulki zespołu za 150zł, a na Allegro mają Fruit of the Loom za 30zł


@mango2018: Z jedną małą różnicą: artystę poznasz po jego twórczości. To nie jest tak, że ktoś kupuje płyty i merch totalnych randomów, których nie da się słuchać. Zresztą słuchacze mają nawet określenie na takich słupów,
  • Odpowiedz