Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #zen #binance #revolut #mastercard

Ja pier#$le, płaciłem dziś karta ZEN w żabce, kasjerka co to za karta, dlaczego niema numeru itd, kierowniczkę wezwała, kierowniczka to samo, mimo że na karcie moje dane takiej karty nie widziały i policja, poczekałem bo mi karty nie oddały (dałem im bo wiedziałem że legitna i nie spodziewałem się takiej reakcji) tłumaczyłem im że to normalna karta i tak wezwały policję na którą musiałem czekać. I tu myślałem że jak przyjadą to problem się rozwiąże xd Patrol nie wiedział co to ZEN i że istnieje możliwość nie umieszczenia cyferek i kodu cvv na karcie... I przez nazwijmy to system komunikacji z dyżurnym, on też nie wiedział xd to do radiowozu do czasu uzgodnienia co to za karta, przyjeżdża drugi patrol i potwierdza że ZEN to taki revollut, poprostu patrol był młodszej daty

Przyznam że nie spodziewałem się takiej akcji

A najlepsze że kupowałem tylko 2 blacki xd
  • 27
  • Odpowiedz
@PajonkMondry: Od kiedy ktoś patrzy na karte przy placeniu? xD Sam jej używam, w wiekszości jako apple pay ale zdarza mi się użyć też plastikiu, nigdy nikt mi nie patrzył na kartę. Kogo wgl obchodzi kto jaką kartą placi?
Jak będzie ktoś płacił za google pay/apple pay to co, zadzwonią po policje bo terminal im hakuje?
  • Odpowiedz
Nie czaje sytuacji, nawet nie czaje dlaczego policja na takie zgłoszenie zareagowała. Skoro płatność przeszła to co ich to obchodzi?
  • Odpowiedz
  • 0
@aversxx tzn płatność przeszła, ale kasjerka "słyszała że z kart cofają płatność" i takiej nie widziała i że ona będzie miała manko e takiej sytuacji, choć w żabce nie pracowałem i niewiem jak mieliby naliczyć niby jej manko
  • Odpowiedz
  • 2
@johny-kowalski owszem i patrol i kierowniczka jak i kasjerka przeprosiły, kierowniczka nawet jakieś tam gratisy za darmo chciała dać, ale nie wziąłem, mimo że to ponad 1h trwało (proponowany food jak nie to może blacki albo coś tam, nie pamiętam) natomiast to była dziwna sytuacja
  • Odpowiedz
  • 0
@PajonkMondry cześć kolego, poczytałem trochę o tym zen bo nie znałem i napisz mi proszę jakie widzisz zalety w stosunku do revolut? W zen widzę tylko opłaty nawet w najwyższym pakiecie...
  • Odpowiedz