Wpis z mikrobloga

ktoś ci każe to kupowac i mieszkać?


@Megasuper: Niby nie, ale takim kwiatkom nie powinno dawać się w ogóle zezwolenia na budowę. Nawet jak nie mieszkasz w czymś takim, to taki blok zwyczajnie szpeci krajobraz i marnuje ziemię. Zapewne połowa mieszkań pójdzie na najem krótkoterminowy zwiększając tylko poziom patologizacji w okolicy.
  • Odpowiedz
@fordern: Mieszkam na przeciwko w Awiatorze, miałem okazję widzieć budowę od początku czyli od rozbiórki szpitalu Falck-a. Wg. mnie zalety tej inwestycji (Sea Salt) to lokalizacja - w promieniu 200 m masz dwa parki, tramwaj, luxmed i przychodnię publiczną, podstawówkę, przedszkole oraz sklepy (biedronka, pepco, dealz, rossmann, mięsny, piekarnia, lodziarnia). Dodatkowo 30 minut z buta do plaży no i elewacja budynku nie jest z tynku, dzięki czemu będzie wolniej się starzeć.
  • Odpowiedz
@fordern: dla mnie bylo by to ok pod warunkiem ze mieszkanie z taka iloscia swiatla sa 30% tańsze niz takie z normalny swiatlem i bez sasiada za oknem. Po prostu takie mieszkanie nie jest w zadnym razie moim zdaniem warte prawie miliona
  • Odpowiedz
@fordern elegancko pytasz sąsiada o cukier nawet nie musisz z mieszkania wychodzić bo masz na wyciągnięcie ręki xd

Jak sypialnia w pokoju z balkonem to może przyczaisz sąsiadkę jak robi cimcirimci ( ͡° ͜ʖ ͡°) ah ta nowa deweloperka fetyszystów kukoldów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fordern: może jestem #!$%@?, ale uważam że już nawet wielka płyta prezentuje się lepiej niż te "nowo" pato budownictwo. moja babcia mieszka na osiedlu w bloku z początku lat 2000, a obok stoi taki podobny do tego ze zdjęcia i gdybym mógł wybierać, to mieszkałbym w tym starszym.
patrickwro - @fordern: może jestem #!$%@?, ale uważam że już nawet wielka płyta preze...

źródło: Screenshot_4

Pobierz
  • Odpowiedz