Wpis z mikrobloga

Kickster robi loterie, w której warunkiem wzięcia udziału jest kupno książki za 100 zł? I uczestnik ma na słowo wierzyć, że jakiś youtuber legitnie rozda 10 aut w takiej formie loterii?
Coś nie wiem no
#kickster #youtube
  • 7
  • Odpowiedz
@Shatter: ogląda go kupa tysięcy osób. Gość ma 930 tysięcy subskrybentów. Przyjmijmy SŁABY scenariusz że 100 tysięcy osób kupi losy. Są opcje za 39zł ale są opcje najbardziej opłacalne za 199zł (które na chwilę obecną wybierają wszyscy których znam). Dla bezpieczeństwa uśrednijmy do 100zł.

Jeśli 100 tysięcy osób kupi średnio za 100zł los, to kickster ma w kieszeni 10 milionów, wydając na auta milion zł.

Przypominam, że to dość słaby scenariusz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LZBNZ jakoś nie chce mi się wierzyć, że ludzie będą te losy kupować.
Chociaż, może nie doceniam ich możliwości xd
Gdyby zamiast jakiejś książki o tym, co słyszałem sto razy w filmach i wywiadach z nim, sprzedawał jakieś RZECZY to bym pewnie prędzej się skusił.
Ale sprzedaż rzeczy wymaga nakładu, ebook niezabardzo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter: zobacz sobie ile losów miał budda w swoim losowaniu. Można było w nich pływać i żeby je pomieścić miał wielkie pomieszczenie (nie urnę, POMIESZCZENIE).
  • Odpowiedz
@LZBNZ: zapewne organizuje to zewnętrza firma jak u Buddy i u innych. Nie wiadomo więc jaki jest podział zysków między organizatorem a twarzą loterii.
  • Odpowiedz