Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miarasy i Mireczki. Jestem z laska 3 lata (nie mieszkamy razem ale za miesiąc odbieram mieszkanie). Jest to fantastyczna kobieta, opiekuje się mną kiedy trzeba, wspiera, nie szuka bolców na boku. Ale czuję, że to nie to. W sumie czuję to już od roku ale ciągle się waham lecz chyba decyzja z mojej strony już zapadła. Po prostu przestała mnie pociągać, mamy też trochę różne charaktery. Ja ekstrawertyk, ona intro. Chciałbym się z nią rozstać, ale nie wiem jak to zrobić żeby jak najmniej ja to bolało. Widzę, że jej na mnie zależy a ona zauważa, że mi na niej coraz mniej. W łóżku od dawna lipa (nie mam ochoty). Planuje nasze wspólne mieszkanie i nie może się doczekać. Jak to zrobić? Jak do tego podejść? Nie chce wypalić znienacka „zrywam z Tobą”. Help :(
#zwiazki #milosc #seks #sex



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
  • Odpowiedz
  • 15
@zbrodnia_i_kawa czemu zmarnował jej rok życia? Idąc taka logika to zmarnował również sobie? Jasne, że to głupie i powinien wyskoczyć z tym zrywam z Tobą jak najszybciej, ale nie ma co do tego podchodzić w jakiś skrajny sposób
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @zbrodnia_i_kara
Tak jak mówiłem, wahałem się. Teraz jestem pewny. Nie wiem jak z nią zerwać. Wszyscy włącznie z nią na koniec wezmą mnie za dupka który zostawił dobra dziewczynę „bez powodu” (mam na myśli swoją rodzinę i znajomych) choć ona też ma swoje wady ale do strawienia. Po prostu czuję, że nie nadajemy na tych samych falach.

  • Odpowiedz
@Koksixk idac ta logika, zeby z kims sie realnie poznac kobieta w najlepszych latach swojego zycia mialaby ze cztery proby zeby znalezc meza...
Kobiecie po 35 roku zycia plodnosc spada o polowe, a wiekszosc kobiet po 30 uwazanych jest juz za odpady na rynku matrymonialnym. Jesli kobieta chce zalozyc rodzine i na jednego faceta przeznaczalaby 3 lata swojego zycia, to ma maksymalnie cztery proby (zakladajac ze w pierwszy zwiazek wejdzie juz po
  • Odpowiedz
@mirko_anonim no bo rzucasz ja bez powodu i trudno. Wez to na klate, bo taka jest twoja decyzja. Ona tez nie chce zeby ktos byl z nia z jakiejs litosci, czy ze strachu przed ostracyzmem. Jesli masz jakakolwiek litosc dla niej to zrob to juz, dzis, teraz.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa wybacz, nie znałem wcześniej wzoru na płodność kobiety, a w dodatku nigdy na dziewczynę nie patrzyłem pod kątem wypluwania dzieciaków, teraz masz rację. W dodatku dowiedziałem sie, że nie zmienie partnerki przed jej 30, nawet jak mnie będzie biła, bo będę #!$%@?, a ona odpadem matrymonialnym XDDDDD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @zbrodnia_i_kawa
Ale ona ma 25 lat, ja 27 więc to ja jestem starszy. Rozumiem Cię, ale po roku było wszystko ok w związku. Po dwóch pojawiły się pierwsze WARPLIWOSCI ale do wszystkiego trzeba dojrzeć. Nie podchodź zero-jedynkowo do każdej sytuacji. Ludzie rozwodzą się po 20 latach a ja ze mnie robisz najgorszego bo po 3 chce zakończyć związek z młodą dziewczyną? Nie pytałem o moralne porady, tylko
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa może i mnie ominął, bo skupiłem się głównie na twoich bredniach. Nawet jak przekazujesz jakąś wielka mądrość ktorej ja nie pojmuje to jak możesz myśleć, że kobietę po 30 uznaje się za odpad, a rozstanie przed 30 to #!$%@?ństwo? Przecież największe wykopowe trolle by tego nie wymyśliły. Chłop zachował się jak #!$%@?, bo odkłada decyzję rok, być może egoistycznie, bo już by przez ten rok pozbierala się emocjonalnie i na tym
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale czy w kazdym wpisie trzeba lopatologicznie wszystko wam tlumaczyc...? Od zawsze. Nie kazda, nie dla wszystkich. Natomiast kobieta po 30, a juz na pewno po 35 roku zycia, przez WIEKSZOSC mezczyzn w kazdym wieku bedzie uwazana za kobiete stara. To widac. Milfami interesuja sie raczej faceci infantylni, szukajacy mamuś, szukajacy jednorazowej przygody, albo eksperymentujacy. To nie jest kobieta, z jaka facet chcialby zalozyc rodzine. Bo prawdopodobienstwo zajscoa w ciaze spada. Kobiete
  • Odpowiedz
@mirko_anonim najlepiej szczerze i nie zwlekać. I tak będzie cierpieć, więc nie dokładaj jej słów, że jest beznadziejna itp. i nie daj się też wciągnąć w "może spróbujemy jeszcze raz", bo tylko przedłużysz nieuniknione...
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie da się minimalizować bólu przy rozstaniu. Jesli jej nie zdradzasz oraz nie rzucasz jej bo Ci się znudziła albo nie chce Ci się rozwiązywać tych wątpliwości czy problemów w relacji to nie da się zminimalizować jej bólu. Musisz jej po prostu powiedzieć prawdę i tyle. Ona musi tą prawdę wziąć na klatę i zacząć przeżywać kolejne etapy żałoby za tym związkiem. Ty zrywasz i mówisz dlaczego a ona musi z
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @zbrodnia_i_kara
Powtarzam, pytałem od radę jak zakończyć związek z kobietą która jest wrażliwa i mimo tego, że nie chce z nią być chce to rozbić jak najbardziej kulturalnie i z założeniem żeby jak najbardziej przeszła przez to suchą stopą. Jakbym chciał umoralnienia poszedłbym do spowiedzi.


·
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @zbrodnia_i_kara
Ale masz rację, mam wyrzuty sumienia a raczej będę miał jak to skończę choć nic złego nie zrobiłem. Nie wiem czemu, może powinienem się udać na jakąś psychoterapię po wszystkim bo widzę, że strasznie się boję poruszyć z nią tego tematu, wiem, że będzie ją to boleć. Dlatego pytałem jak to najlepiej zakończyć.

  • Odpowiedz