Wpis z mikrobloga

Ten człowiek powinien zostać w jakiś sposób uhonorowany, dzięki niemu w skali kraju zaoszczędzono ileś miliardów PLN na zapewne i tak spartolonej robocie, a wielu ludzi odkryło że ta budowlanka to żadna religia/czarna magia, tylko kwestia nauki.
Sam z Mariem na ekranie obok kładłem płytki w pokoju i zaoszczędziłem wtedy 1500 zł.
#budownictwo #budowadomu #budujzwykopem #januszebudownictwa #mariobudowlaniec
Tomek3322 - Ten człowiek powinien zostać w jakiś sposób uhonorowany, dzięki niemu w s...

źródło: 74660_559425b82a07e

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel no tak, nastał czas, że „fachurom” podwieszane sufity się na łeb #!$%@?ły z cenami, ale na przykład w moim wypadku zanim bym opanował takie rzeczy, bo jestem manualna łamaga i zrobił to porządnie to jednak szybciej te pieniądze zarobiłem na tym na czym się znam i mogłem tych zapchleńców trochę dorobić.
  • Odpowiedz
@Warcomx: No ja to czasami nie brałem fachowców w imię zasad, bo widziałem że walą w #!$%@? z wyceną. To są zbyt proste rzeczy, zero odpowiedzialności, a cenili się lepiej niż #programista15k. A co mnie najbardziej wkurzało to to, że widać było, że wycena jest w zależności od tego na ile wyczują, że mogą wydoić klienta. Jakby taki zobaczył, że w garażu stoi porsche to by cenę potroił xD Nieuczciwe
  • Odpowiedz
@Tomek3322: czesc ludzi ktorzy robia dla siebie nie zwracaja uwagi na niuanse i przechodzi u nich wszystko. Dla nich taki Mario czy R4You ktorzy udzielaja podstawowych wskazowek sa bardzo pomocni.
Ale z nimi wszystkimi jest tak jak z kucharzami na YT - niby wszysko pokaze, a i tak nie jest to takie mega jak powinno byc. Na reszte potrzeba po prostu lat doswiadczenia.
  • Odpowiedz
@Tomek3322: raczej markerty budowlane powinny mu postawić pomnik
Dzięki niemu sprzedają dwa razy więcej materiałów. Jedna połowa na robotę samemu po obejrzeniu Mariusza, a później druga dla ekipy poprawiającej.
  • Odpowiedz
  • 5
@Tomek3322 podoba mi się u niego takie zdrowe podejście do tematu i wprost mówi że teraz często próbuję się kwestie budowlane na siłę komplikować i wiele operacji jest tak naprawdę zbędnych.
  • Odpowiedz
@Tomek3322: szacun dla Maria, że ciągle mu się chce robić te łazienki i układać panele,
on to już dinozaur jutubowy a cały czas widać ten błysk w oczach jak wyciska silikon,
musi to po prostu lubić, nie ma bata
  • Odpowiedz