Wpis z mikrobloga

Oto obraz mocno casualowego gracza: 9 lat temu kupiłem Playstation 4 i przez ten czas wrzucałem do tabeli wszystkie zakupione gry. Jak widać, po pierwszych 3 latach nie byłem już zbyt dobrym klientem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najwięcej czasu spędziłem grając w Star Wars: Battlefront, Wiedźmina 3, Battlefield 1, Gran Turismo Sport i Overcooked 2. Gdybym miał wybrać najlepszą grę tej generacji, to byłby to Overcooked 2 xD.

Nie wiem co mogłoby mnie przekonać do zakupu PS5. Może dojrzeję do tego gdy wyjdą STALKER 2, Wiedźmin 4 i Overcooked 3 ;). Chociaż Gran Turismo 7 + kierownica to też kusząca propozycja.

#playstation4 #ps4 #gry #wykop30plus #wykop30club #konsole
wjtk123 - Oto obraz mocno casualowego gracza: 9 lat temu kupiłem Playstation 4 i prze...

źródło: ps4

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@wjtk123: Jak ci brakuje nowej ciekawej gry to polecam grę z kotem Stray. Sam mam ponad 1000+ godzin w muliti Modern Warfare i już nie mogę patrzeć na tą grę.
  • Odpowiedz
  • 0
@aleXsosss: Właśnie doczytałem, że nie xD. Będę więc badał Xboxa, skoro reszta gier i tak wyjdzie na X'a, a Gran Turismo można zastąpić Forzą.

@LukasUK Widziałem Straya i nawet mnie kusi żeby spróbować ;).

@AnonimoweLwiatko Myślę, źe 99% posiadaczy konsol zaliczyło te tytuły ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@wjtk123: faktycznie śmieszny jest rozstrzał pomiędzy casualem a odbiorcą niszowym, bo z tej listy co wrzuciłeś to grałem w 5 tytułów z czego 2 przez to że dostałem je do recenzji xD a przy gierkach spędzam pewnie w tygodniu tyle co ty przez rok
  • Odpowiedz
stalker wyjdzie na ps5 ?


@aleXsosss: Zapewne tak, prawdopodobnie to czasowy ex. Gdybym miał obstawiać to postawiłbym na 3-6 miesięcy po premierze. Już nawet MS dostrzegł że przeje*ali kolejną generację konsol sprzętowo i muszą wypuszczać gry u konkurencji. GSC też nie jest pewnie w ciemię bite więc jak tylko wygaśnie im umowa na exa puszczą wersję ps5. Zbyt duża ilość potencjalnych klientów żeby zignorować
  • Odpowiedz
@Kruk_98: Casuale doszli wiele lat temu do rynku, a potem mainstream robi pod nich bo są największą grupą docelową. Potem ci sami ludzie narzekają, że nie ma gier bo wszystko takie samo. A to wystarczy wyjść poza bańkę mainstreamów by odkryć masę gier do kupna i ogrania ale to za dużo dla nich.
  • Odpowiedz