Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Mnie to się wydaje, że mózgiem całego procederu od samego począqtku jest Zezowata Kobra. Dlawek wcześniej był po prostu zwykłym dewiantem, wykolejonych zboczeńcem, który miał akurat takq parafilię, że od zawsze kręciły go żule i menelskie klimaty, co jestem jeszcze w stanie ogarnqć rozumem, poniewaz calkiem spora grupa ludzi ma jakieś odrażajqce zajawki. No i tak Dławek sobie wqchał osrane nachy żuli, dotykał je, okręcał je wokół wzwiedzionego prqcia i tryskał na nie swoim centaurzym nasieniem w akcie spełnienia. I w taki oto sposób realizował tę swoją podupconq potrzebę w zaciszu domowym, nikomu przy okazji nie szkodzqc. W tym kontekście, jego miłość do szkolniaków jest szczera i autentyczna. Naprawdę ich uwielbiał, idealizował i dqżył do spotkania z idolami. Jednakże to już było za wiele dla jego przepełnionej złem i niegodziwościq małżonki, która szczerze brzydziła się hobby swojego kukolda, a nim samym pogardzała, ale w jej chorej głowie zrodził się niecny plan. Zgodziła się na to, aby jej podnóżek mógł dalej praktykować swojq ohydnq zajawkę, ale pod warunkiem, że to spienięzy. No a Dlawek, nie mogqc sobie wyobrazić życia bez cudownego zapachu kału i wymiocin przebywajqcego drogę prosto z nachów żula poprzez płuca aż do jego czachy, zgodził się zrobić z tego biznes. I tak to się zaczęło ;]
  • 4
  • Odpowiedz
@Zayatzz: zacznijy od tego, że fundamentem Polskiego internetu zaraz po Kononie są żule
Cygance co mu straż miejska pieniądze z renty za darmo zabiera, Piston, Mietek żul, Norbi czy bardziej współcześnie poziomka.
W moich czasach gimbazy normą było nagrywanie ramdomowych żuli Sony Ericssonem K300i
  • Odpowiedz