Wpis z mikrobloga

Ja pie*dole te nowe nakrętki. Właśnie uje*ałem się jogurtem, bo jakiś kretyn wymyslił, że eko-nakrętka na jogurcie pitnym też musi być. Jego przecież trzeba najpierw wstrząsnąć, a więc na nakrętce zostanie trochę gęstego.

Jakby tym nie manewrować to w końcu uwalisz sobie noc, brodę, ale kapnie na koszulkę.

TEGO SIĘ NIE DA WYPIĆ TAK ABY SIĘ NIE UBRUDZIĆ BEZ ODRYWANIA TEN NAKRĘTKI !!!!!

Jutro specjalnie dla lewackich dzbanów upiorę tą jedną koszulkę w pralce. Zrównoważę tą ekologiczną nakrętkę większym zanieczyszczeniem wód i zużyciem prądu.

#bekazlewactwa #ekologia #klimat #ciekawostki #globalneocieplenie
cwlmod - Ja pie*dole te nowe nakrętki. Właśnie uje*ałem się jogurtem, bo jakiś kretyn...

źródło: IMG_9557

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@mirekkomarek: No właśnie. Nie chciałem się z tym siłować, bo bałem się że mi chlupnie jak się zerwie i spróbowałem tym jakoś manewrować, ale bez sukcesu.
  • Odpowiedz
@cwlmod: #!$%@?ć te zakrętki, no, ale sorry jak nie możesz sobie tutaj poradzić to nie wina nakrętki, tylko Twoja. Przecież taki korek się wylizuje czy jest przytwierdzony czy nie, tak samo jak sreberka, żeby nie kapało.
  • Odpowiedz
@cwlmod: Widzę, że problemy nie tylko z podstawowymi działaniami jak czemuś zapobiec, ale i ze zrozumieniem co ktoś przekazuje. Oczywiście od razu też atak, bo ego urażone. W sumie czego mógłbym się spodziewać po kimś kto nie może sobie z korkiem poradzić? Ech i to niby dorośli ludzie.

Acha, następnym razem przeczytaj przynajmniej raz co nasmarowałeś i popraw tak, aby było w języku polskim, bo żeby zrozumieć co bazgrzesz to trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
@DanteTooMayCry: Po prostu wyśmiewam głupoty, które ludzie wypisują xD To ty masz urażone ego skoro nie zrozumiałeś, że nawet twoja rada nie ma sensu ;)

A co do mojej pisowni, nie mam ani czasu ani ochoty poprawiać autokorekty w telefonie, więc wybacz, że czasami moje wpisy tak kijowo wyglądają.
  • Odpowiedz
@cwlmod:

Po prostu wyśmiewam głupoty, które ludzie wypisują xD To ty masz urażone ego skoro nie zrozumiałeś, że nawet twoja rada nie ma sensu ;)


Oooo, argument z piaskownicy, "a nie bo Ty" xD xD xD. Na więcej Cię nie stać?

Oczywiście, że ma sens, bo sam tak robię i nie mam żadnych problemów. I to na długo przed wprowadzeniem tej głupoty. Nie muszę się srać na wykopie, że mnie pokonuje
  • Odpowiedz
  • 0
@DanteTooMayCry: To ty używasz dziecięcych argumentów i tekstów, które na nikim nie robią wrażenia.

Przede wszystkim nie masz racji, co ci wytknąłem i teraz stękasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do języka to wystarczająco jasno się wypowiedziałem. Nie obchodzi mnie opinia przegrywa w necie. Jak coś źle napisze to wytłumaczę gdy będę miał czas i mam w dupie czy to się tobie podoba czy nie ;)
  • Odpowiedz