Wpis z mikrobloga

Hej, gdzie polecacie szukac grafika do stworzenia logo dla strony internetowej? Na ten moment zamierzam wybrac fiverr ale moze sa jakies lepsze (moze polskie) alternatywy? Moze jakies konkretne firmy?

#logo
#design
#grafika
  • 36
  • Odpowiedz
@MrHedge: sam se zrób w photoshopie, logo strony to taka prosta rzecz że masakra komuś płacić bo doda ci kulkę nad i po czym stwierdzi że to rzemieślnicze i kraftowe 1000zł proszę...
  • Odpowiedz
@Peperonin: no wiem, musi być po 5 latach studiów graficznych i o odpowiednich wymiarach i chce zastrzec znak towarowy, ale wątpie że OP szuka loga dla korporacji tysiąc pracowników
  • Odpowiedz
@Peperonin: @arinkao a wy graficy (nie wiem czy wy jesteście) dostaniecie w życiu 2 zlecenia od korporacji które rzeczywiście potrzebują loga które zalegalizują itp. i potem wmawiacie małym firmom i osobom prywatnym że też potrzebują takiego loga które będzie w ch* 50 formatach i można będzie zastrzec xD poziom naganiacza na abonamenty w call center
  • Odpowiedz
a wy graficy (nie wiem czy wy jesteście) dostaniecie w życiu 2 zlecenia od korporacji które rzeczywiście potrzebują loga które zalegalizują itp. i potem wmawiacie małym firmom i osobom prywatnym że też potrzebują takiego loga które będzie w ch* 50 formatach i można będzie zastrzec xD poziom naganiacza na abonamenty w call center


@xiv7: Nie wiem o co ci chodzi człowieku, jak chce to niech sobie sam narysuje.
  • Odpowiedz
@Peperonin: czy ty rozumiesz? Kolo napisał logo dla STRONY INTERNETOWEJ, ale bezrobotni po grafice będą naganiać że jdg potrzebuje loga skalowalnego na reklamę wieżowca
  • Odpowiedz
@Peperonin: nie jak masz jdg albo małą firmę, standardy są dla korporacji, już nie chce tego drążyć ale wg mnie jest oszustwem robić stronę dla lokalnej pizzeri za 10k zł jak mu student klepnie za 1k zł dokładnie taką samą bez tych "standardów"
  • Odpowiedz
@Peperonin: niech robi logo nawet w gimpie, byczku szkoda czasu na dyskusje z idiotą. Będzie chciał baner to zapłaci wtedy za wektoryzacje ( ͡ ͜ʖ ͡) albo zrobi samemu bo przecież nie da się naciągnąć jakiemuś grafikowi i się później zdziwi. Pozdro
  • Odpowiedz
@MrHedge jak chcesz byle jakie na stronę to weź AI zapytaj, robi całkiem ładne loga.
Jak chcesz lepsze, jak tu piszą profesjonaliści, to zwróć się do grafika. Zrób projekt w AI i niech Ci grafik przerobi do wektorowej, też opcja.
Pytanie jaka firma i jakie plany na rozwój, dziś JDG a za dwa lata san fransisko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MrHedge: Pobierasz Inkscape'a, bierzesz jakiś darmowy fajny font z Googla, dwie dowolne litery z nazwy firmy, układasz w kwadracie 512x512px, zostawiasz przezroczyste tło, gotowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz