Wpis z mikrobloga

Uwaga frajerzy mam wazny komunikat.. przestancie wklejac tutaj morde tego typa z podpisem, ze to Maxio Nowak. Jakis wykopek puscil wam fake newsa a wy to lykneliscie a pozniej bez weryfikacji lyknal to jeszcze Olgierdano xDDD Zreszta tak patrze, ze Olo juz skasowal ten filmik z morda tego typa i podpisem, ze to Maxio. Maxio Nowak ma glos identyko jak Slaweczek ci0t0waty. Oni brzmia praktycznie tak samo kropka w kropke. Dlatego miedzy innymi bylo podejrzenie, ze kanal Orzel Ulicy to drugi kanal Slaweczka dopiero pozniej sie okazalo, ze to jego braciszek go prowadzi. To jest zupelnie inny typ. Porownajcie sobie glosy w 3:40 jak sie wypowiada i przestancie powielac fake newsa.
#kononowicz
kamil-tika - Uwaga frajerzy mam wazny komunikat.. przestancie wklejac tutaj morde teg...

źródło: 9b933625b422b8fb750c4dea7e3426f86d821e8edf6e5295bd0f63f1e96a42c6

Pobierz
kamil-tika - Uwaga frajerzy mam wazny komunikat.. przestancie wklejac tutaj morde teg...
  • 14
  • Odpowiedz
nawet jeśli


@Pethaf: serio? nawet jeśli? nawet jeśli to twoje zdjęcie wypłynie i nie będziesz powiązany z oskarżeniem, to #!$%@? z tym co nie? "nawet jeśli"
  • Odpowiedz
  • 3
@ehhhhh_ chłopie, przecież to jest maxiu. Podobieństwo do rudego cwela niezaprzeczalne. Zalewska szmata też traktuje brata szefa z szacunkiem. Chcesz to zapytaj sobie orła ulicy na YT czy to on czy nie on xD od razu mówię, że usuwa te pytania
  • Odpowiedz
@Pethaf: nikt tu nie broni nowaków, ale jak chcesz - jeśli zostaniesz w coś umoczony bez potwierdzenia, niech ludzie dookoła mówią, że "nawet jeśli to nie Pethaf, to co?"
  • Odpowiedz
@Pethaf: Działasz jak latex atakując ludzi, na których nie masz dowodu, że coś #!$%@?, ani że są tym za kogo ich uważasz. POmawiasz jak Hobokowy Penetrator i jestem pewien, że Rafałek jest dumny, że ktoś poszedł w jego ślady ( ͡° ͜ʖ ͡°) Udowodnij, że to Maxiu - brat Bestii z Bielska - to zwrócę Ci honor i sam na niego też z chęcią #!$%@?.
  • Odpowiedz