Wpis z mikrobloga

@stanley___: Robię nadruki na odzieży więc trochę tych T-shirtów już testowane, Ja osobiście najbardziej lubię BYB (build your brand), Ewentualnie jak ktoś kolorki lubi to SOL's. Cenowo te dwa są porównywalne do Fruit a jakość przeskok 2 lvl. Fajne też są z Tee Jays tylko ciut droższe.
  • Odpowiedz
4f 3pak za ok. 89-109PLN, ale kołnierz strasznie szybko się rozciąga (albo mam za duży łeb). Dostałem też t-shirt Vistula, kilka szt więc nie ubrałem jednego więcej niż kilka razy, ale póki co wrażenie, że to najlepsze jakościowo tshirty jakie miałem. Patrzę teraz na Google, że od 39.99 szt
  • Odpowiedz
@stanley___: A daj pan spokój. Kupiłem ostatnio cały zapas z porządną gramaturą, to prują się na szwach po jednym użyciu. W latach 90 jak mama przyniosła bluzę z lumpeksu to sporadycznie używam jej do dzisiaj.
  • Odpowiedz
@stanley___: 7-8 lat temu zaopatrywałem się w Tesco w odzież F&F i do tej pory mam ich podkoszulki... trochę się sprał kolor ale są niezniszczalne. Szkoda, że nie można zamówić online, może nadal jakość jest ta sama. Obecnie sam się rozglądam za nowymi, dzięki za ten wpis.
  • Odpowiedz
@stanley___: akurat używam czarnych ale bierz Superdry. Nie trafiłem na lepszy materiał i jakość. Mam kilka używanych już dwa lata i kolor, szwy i rozmiar są dokładnie takie jak po wyjęciu z pudełka. A ja się z koszulkami nie cackam, wszystko piorę jak leci i suszę w suszarce.
W dodatku mają taką fajną miękką bawełnę, nie są grube jak innych marek po 200g, ale są elastyczne i mają gęsty splot. Świetne
apeee - @stanley___: akurat używam czarnych ale bierz Superdry. Nie trafiłem na lepsz...

źródło: 1543330157-72546900

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
A ktoś może poleci takie "przewiewne" biale na lato, czyli nizsza gramatura, może być taka "plomykowa"/prążkowana bawelna?

I też się podpisuje, że obecne fruty to gówno, kupowalem serie "iconic" co roku, teraz chyba na metkach jest najczesciej "iconic 150", obecnie jeden cykl prania/suszenia i z xl się robi ledwo L, plus pruje się jakby makowca zaraz mialy zjeść
  • Odpowiedz