Wpis z mikrobloga

@PsiPatrolek po Łonie zamykać listę strzelasz sobie w kolano, już polecieli z disco polo XD. Łona oczywiście w topce, ale za brak K44 O.S.T.R.a W.W.O. i jeszcze paru, już czekam na ciebie przy paskach. W moim mniemaniu, najlepsze utwory muzyczne i gry komputerowe powstały do 2005r. Poglądowo dodaje utwor co ma oko 20lat.
Koniorro - @PsiPatrolek po Łonie zamykać listę strzelasz sobie w kolano, już poleciel...
  • Odpowiedz
ale spęd trusków. XDDD


@imargam_2137: no tak to wina słuchaczy, że nowi polscy raperzy to łaczyska bez skilsów na kopiowanym patencie i teksty jak w disco polo. Pooglądaj sobie grande jak chcesz więcej argumentów.

albo mi pokaż tego newschoolowego kota o którym piszesz bo ja go jakoś nigdzie nie widziałem.
  • Odpowiedz
esencji polskiego rapu jak Molesta, gniotów wczesnego Peji, czy Hemp Gru xd. Nie mówiąc nawet o Synach, Syberii, Belmondziaku, Pezecie etc.


@masacrada: masz rację, to jest esencja polskiego rapu, bo imo większość polskiego rapu to kupa straszna, w sam raz dla patoli. Wpis jest jednak o najlepszych artystach rapowych, więc 'esencja' się tam nie znajdzie xd
  • Odpowiedz