Wpis z mikrobloga

#motoryzacja Ile u was kosztuje sama usługa wymiany oleju (filtr oleju + olej swoje) w aucie osobowym z osłoną silnika? zawsze sam wymieniałem ale obecnie nie mam warunków. chodzi nie o ASO tylko warsztaty pana Mietka... ;)
  • 14
  • Odpowiedz
@alonsoxx: Co jest absurdalne? 100 zeta? To ma 5 dych kosztować? No ludzie... Za mniej niż 100 by mi sie tego nie chciało robić, a mechanikiem żadnym nie jestem.
  • Odpowiedz
  • 0
@kimunyest95: wydaje mi sie ze tak jeżeli 15 min pracy i 100zl wydaje ci się mało to z całym szacunkiem ale się przebranżowię i założę warsztat wymiany oleju. 1 wymiana oleju na godzine z przerwa na kawe,papierosa (bez kosztów wlasnych 100*168=16800/miesiac brutto a placa pracownikom najniższa krajową

przykład:

podjechałem do warsztatu i pytam o cene:
wymiana sama 80 zl, mowie ok jak z terminami, a koleś do mnie a auto z
  • Odpowiedz
  • 0
@open_or_die uczciwa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo zarabiaja na oleju ale napewno nie 100zl na 5 litrach oleju. I to jest wlasnie to o czym pisze to widze wszystkim podnosi cisnienie...
A potem sie dziwia i marudza jaka to inflacja jeat ;)
  • Odpowiedz
@alonsoxx: generalnie bym sam robił ale filtr mam w tak #!$%@? miejscu, że bez sprzętu nie podchodź. Jeszcze jestem w stanie tą stówę zapłacić ale bardziej mnie denerwuje zostawianie samochodu na pół dnia i idź tam i z powrotem. Chyba sobie kupię klucze do filtrów i będę jeździł na kanał za 5zł.
  • Odpowiedz
@alonsoxx no uczciwa i w sumie olej też jakoś droższy nie jest, cena rynkowa. Na promocji z allegro pewnie by wyszło z dwie dychy taniej ale nie warto się w to bawić jak ma się wszystko na miejscu. Trzeba tylko kupić filtr albo przejść się dzień wcześniej żeby zamówili.
  • Odpowiedz