Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć co ma taki goom47 w głowie? Biega t17 mapki ze zwykłym filtrem i zbiera gówno itemy z ziemi i wszystkie scrolle, a jak tego nie robi to siedzi w ho i flipuje divine beauty xD
Jeszcze teraz mówi, że cena mageblooda jest przesadzona w porównaniu z tym co robi xD Dziad co robi chaos recipke do 95 poziomu mówi, że mageblood jest przesadzony xD

#pathofexile
W.....k - Może mi ktoś wytłumaczyć co ma taki goom47 w głowie? Biega t17 mapki ze zwy...

źródło: comment_1638732742K8qXP5HzMKLAN44YHdIMtl

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: Koles jest specyficzny. Każdy gra jak tam chce. Są różne odchyły. Jeden koleś w tej grze wszystko co ma za cel to zebranie jak największej ilości mirrorów i cała gra podporządkowana farmie o jak największym zarobku div/h, zawsze postacia MF. Dla mnie to co robią jest bez sensu, ale jakoś mnie to nie drażni strasznie.
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek: Kodzirasek? To Ty? Założyłeś drugie konto żeby znowu #!$%@?ć o tym jak jakiś random z Twitcha sobie gra w grę? xD Wszyscy mają w to #!$%@?. Jak ktoś będzie chciał grać w PoE podnosząc wyłącznie scrolle i sprzedawać je na trejdzie za orby i w ten sposób "zarabiać" to - nie uwierzysz - #!$%@? Ci do tego ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Dejwor: No ale tak zrobil, juz nie wiem na ktorej lidze, ale sledzilem jego poczynania jakies 3 lata temu i wtedy wlasnie mirrora uzbieral i mial go w stashu. Ale on po 14h gral pamietam.
  • Odpowiedz