Wpis z mikrobloga

Będzie bardzo niszowy temat, ale może znajdzie się jakiś entuzjasta zdolny doradzić. Mianowicie, czy jest ktoś w stanie polecić jakiegoś, możliwie niskolatencyjnego, "lightguna" działającego na zasadzie emulacji myszy? Chciałbym sobie skonfigurować emulatory na Xbox Series X, poodpalać stare railshootery, ewentualnie pograć w House of the Dead Remake. Sprzęt może być dedykowany PC lub PS - tak długo jak emuluje mysz, powinien działać także z klockiem.
#xbox #xboxone #ps4 #ps5 #pcmasterrace #gry #staregry #retrogaming
Zwanek - Będzie bardzo niszowy temat, ale może znajdzie się jakiś entuzjasta zdolny d...
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MelvinHarris: Mam Wii, ale ono wbrew pozorom słabe - defaacto bardziei to celowanie myszą przypomina, a nie celowanie w ekran. No i dość mały wybór gierek.
Na Xboxa już widziałem takie rzeczy (na Xbone, ale jest kompatybilne), tylko że albo lag był spory, albo niedostępne i tak o.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zwanek Sinden albo AimTrack są polecane. Kiedyś myślałem o tym ale potem spojrzałem na cenę... ( ͡º ͜ʖ͡º)

Najtańsza opcja to chyba bluetooth lightbar i wiimote, wtedy w dolphinie sobie cykasz w lightguny z wii
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@klik34: Sinden nie działa z Xboxem niestety, bo też sobie na niego ząbki ostrzyłem - on nie do końca emuluje mysz, z tego co rozumiem. Zaraz tego drugiego ogarnę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zwanek Jest jeszcze GUN4IR ale wydaje mi się że żadna z opcji nie będzie śmigać na Xboxie. Raczej zabawa pod Mame i emulatory

Może to + Xenia emulator?
  • Odpowiedz
Ten AimTrack też raczej nie zadziała z xboxem, widzę komentarz że to technologia gorsza niż wiimote
W takim razie może kupno ps2, guncon'a i crt
ewentualnie może jakieś google vr bo kontrolerom vr bliżej do lightguna niż wiimotom
MelvinHarris - Ten AimTrack  też raczej nie zadziała z xboxem, widzę komentarz że to ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz