Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w inwestycji Perspektywa od EuroStylu. Może jakiś wykopek mieszka tam i podzieliłby sie opinią co do wykończenia lokalu? Czy słychać sąsiadów, czy głośna winda albo jakieś inne wady :)
#nieruchomosci #gdansk #trojmiasto
  • 6
  • Odpowiedz
@pkub: zastanawiałem się nad tym osiedlem ale cena do jakości wypada słabo prawie 20 tys metr a standardowa wysokość plastików okna i sama lokalizacja średnia,za tą cenę wydaje mi się że można cos ciekawszego znaleźć w trojmiescie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@oonn32: 60 metrowe mieszkania kosztuja po 15k z metra chyba że budynek Ł ten jest droższy ale nie wiem czemu. Byłem też na dniach otwartych Odea Parku ale tam mieszkania mają antresole i dziwaczne rozkłady. Akurat lokalizacja Perspektywy mi pasuje bo blisko do skm i parków a mam psy :). Zastanawia mnie tylko czy sąsiadów słychać jak siedzą na kiblu.
  • Odpowiedz
@pkub: za 15k to byla by dobra cena mi podali za 44m2 800k, odea jest fajna tylko niewiem jak z dojściem do tego osiedla za każdym razem trzeba będzie wchodzić pod górę, może seahall od allconu( blisko morza) albo atrium oliwa, może malokacka z invest komfort
  • Odpowiedz
za 15k to byla by dobra cena mi podali za 44m2 800k


@oonn32: Od czasu BK2% mieszkania miały dwie ceny - 700k i 800k, niezależnie od metrażu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za 44m^2 było znacznie drożej za m^2 niż przy 60+.

@pkub Znam inwestycję Eurostylu z 2015 roku i jest zajebiście - wysoka jakość oraz cicho. Jak szukałem swojego to Eurostylu mi polecali, mimo że był dość
  • Odpowiedz
@pkub: Eurostyl z tego co słyszałem to miał przyzwoitą jakość, nie wiem jak po przejęciu przez Dom Dewelopment ale chyba nadal jest dobrze (ostatnio kumpel chwalił sobie ich inwestycję w Rumi). Przez chwilę "Perspektywa" była też na moim radarze ale dałem sobie spokój ze względu na bliskość szpitala wojewódzkiego (aktualnie mieszkam na Jana Pawła na Zaspie, karetki mi się trochę przejadły;) ). Byłem też oglądać Atrium ale tam ceny bardziej 25k
  • Odpowiedz