Wpis z mikrobloga

Kobiety doprowadzily do takiej sytuacji, ze jesli jestes porzadnym mezczyzna to czujesz sie jak ostatni frajer. Wszystko to co ty uwazasz za pozytywne cechy charakteru kobiety uwazaja za nieistotne, badz wrecz negatywne. Moga sobie gadac ile chca, ze jest inaczej, ze sa racjonalne, bo slowa nic nie kosztuja, a klamstwo dla kobiet nie jest zle, jesli ona je mowi, ale na koniec dnia dobry chlopak jest friendzonowany a toksyk dostaje zwiazek. Wszyscy to znamy bardzo dobrze. Slowa nie zmienia rzeczywistosci. Gdyby bylo inaczej to porzadni mezczyzni byli by rozchwytywani a toksyk mial problem ze znalezieniem kogos.

System wartosci kobiet jest odmienny od mojego i uwazam, ze kobiety maja taka obsesje na punkcie wygladu mezczyzn, ze gdyby nagle zaczely (czysto teoretycznie) interesowac sie tymi normalnymi to byloby to dziwne i podejrzane. Mysle, ze sytuacja na rynku matrymonialnym przekroczyla punkt z ktorego nie ma juz powrotu. Wszelkie proby szukania zwiazku beda sie konczyc niepowodzeniem, a frustracja bedzie narastac az do momentu kiedy cos peknie w kazdym choc troche ogarnietym mezczyznie. Wtedy kazdy tu bedzie pil butelke #blackpill bez popity. #przegrywpo30tce #mgtow
  • 32
  • Odpowiedz
@onepnch Ja nie kumam, czemu wygląd to ma być coś gorszego od charakteru.

Na jedno i na drugie nie masz wpływu, ale wygląd przynajmniej widać na pierwszy rzut oka. W przypadku wyglądu też nie ma sytuacji, ze ktoś mówi, ze wygląda świetnie a tak naprawdę jest garbatym manletem.
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: jednak jest trochę sprzeczności w tym co piszesz. Porządny facet ma #!$%@? na to, co myślą o nim laski które lecą na patusów. Jeśli jakaś tak robi, znaczy że nie jest warta uwagi. Poza tym, toksyk praktycznie nigdy od razu się nie odkrywa, czasami zwodzi i oszukuje bardzo długo, robiąc to tak, że laska nawet z początku nie kmini jaki jest ten facet. Miłość zaślepia. A wbrew pozorom wyrwać się
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: znam gościa, który pewnie jednym z najprzystojniejszych facetów w kraju - bez kitu. Rozdziewiczył modelkę, była dziewczynę bardzo znanego celebryty. W zasadzie to wyruchał pół miasta, a drugie pół po prostu mu się nie podoba, więc nie ruchał. Serio. Wyjście z nim, to komedia z dramatem. Dosłownie każda się lampi jak jakaś nawiedzona. No i do meritum. On traktuje laski jak cham. Cokolwiek nie powie, laski są mega zainteresowane. Gość
  • Odpowiedz
@Mateo132: to podobnie do ultrakatolika, obroncy gwalcicieli i pedofilow z mojej pracy, ktory chwali sie otwarcie przed kobietami, ze nimi manipuluje. One przekrecaja jego slowa, ze on tak nie myslal, ze zartowal. A normalny chlopak to odpad dla nich. Nigdy nie zrozumiem kobiet.
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Normalne kobiety szukają porządnych mężczyzn. Patuski szukają patusów.
Skoro akurat Ty nie możesz nic znaleźć, to znaczy, że ani nie należysz do porządnych, ani do patusów. ¯\(ツ)/¯.

Znam baby z obu grup i jakoś się sprawdza. Może Cie to zaskoczy, ale Ci przystojni mężczyźni też mogą być porządni, nie każdy jest ujem. Nawet jest więcej tych normalnych, niż tych drugich.
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Tak już od razu. OP wyzywa baby, ze są złe i wredne i że nie chcą porządnych facetów. Ba codziennie się tu jedzie po wszystkich babach bez wyjątku, ale napisz coś, sprostuj to już to Ty jesteś ta zła.
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: zapomniałeś mnie jeszcze zwyzywać od p0lek i zarzucić mi, że rucham wszystko co się rusza i ma szczene czada. Że jestem gold diggerką i żyje tylko po to, by krzywidzić "porządnych mężczyzn" i potem z czarnym bombelkiem szukać beta bankomatu.
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: mężczyźni też patrzą na urodę kobiety, i nie obchodzi ich już, czy jest głupia pisssdą, a potem narzekają na wykopie, że baba tylko jego pieniądze wydaje, i nic nie robi w domu, i interesuje się małżeństwem
  • Odpowiedz