Wpis z mikrobloga

@archubuntu: @Towarzysz_Moskvin ,

Ja to się zawsze zastanawiam czy tacy jak Wy są tak głupi, że nie rozumieją, czy jednak rozumiecie, ale macie potrzebę polemiki, więc musicie wypaczyć całkowicie sens tego co zrozumieliście?

Ja nie widzę tam, tak jak sugerujecie, że każda osoba, która podróżuje, będzie dobrym politykiem. Odpada więc bzdurny argument o Cejrowskim, pada też jeszcze głupszy argument o all inclusive (bo przecież ludzie jeżdżą tylko z biura). Posłanka sugeruje,
  • Odpowiedz
@open_or_die

@WykopowyInterlokutor chcialbym zrozumieć twój to myślenia.

Jak połączyłeś biedę z osobą która nie wie co to bieda i przy okazji terroryzował całą Polskę swoją ograniczoną percepcją? Nie ma co ukrywać że osoba która bierze się za rządzenie krajem powinna wiedzieć jak wygląda świat po za bańką którą wokół siebie tworzy.


Gdzie tam masz mowę o biedzie?
Wpis z twitta poprostu sugeruje ze według Joanny Scheuring-Wielgus podróżowanie po Europie definiuje czy ktoś
  • Odpowiedz
że osoby o innej karnacji potrafią być bardzo pomocne, miłe itd., że niektóre problemy nie są związane z narodowością

@kishibashi
Za to niektóre są, bo jeśli np.:policja zaliczy incydent z białym to prawdopodobnie nikt nie będzie robić afery, ale jeśli z murzynem to już będą protesty, zarzuty o rasizm systemowy i tak dalej, tak samo raczej to nie rdzenni Europejczycy będą narzekać że są niedoreprezentowani w jakiejś dziedzinie xD
https://www.telegraph.co.uk/news/2024/02/07/british-countryside-racist-white-space-charities-claim/
https://www.standard.co.uk/hp/front/britains-most-popular-tv-shows-branded-too-white-by-black-and-asian-viewers-6856729.html
https://news.sky.com/story/why-farming-in-uk-is-predominantly-white-and-whats-being-done-to-increase-diversity-12618103
  • Odpowiedz
Jarek odwiedził większą ilość państw niż wypowiadająca się posłanka.


@notBart: Po czym 2 razy mowisz ze byl w Iraku u naszych, no super obieżyświat, 2 razy poleciał sobie pokazac sie w jakiejs bazie, to juz byle Mariusz bedac w Turcji i Egipcie z biura podrozy z tego "alinkluziw w hotelu" miał więcej doswiadczen z innymi kulturami xD
  • Odpowiedz
@kishibashi: Fajny fikoł ale teki średnio udany

Ja nie widzę tam, tak jak sugerujecie, że każda osoba, która podróżuje, będzie dobrym politykiem.

A teraz wskaż przyjacielu gdzie tak sugeruję. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Odpada więc bzdurny argument o Cejrowskim, pada też jeszcze głupszy argument o all inclusive (bo przecież ludzie jeżdżą tylko z biura). Posłanka sugeruje, że Kaczyński jest odklejony i nie wie jak wygląda Europa, jej
  • Odpowiedz
@Fennrir: zupełnie nieadekwatne do tematu. Te artykuły można stosować jako analogię do odklejonych emerytów w Polsce, którzy będą opowiadać, że Polska to kolonia Niemiec albo że praca jest tylko po znajomości.

A ja pisałem o tym, że pewne problemy społeczne są uniwersalne i nie jest ich źródłem kolor skóry ani narodowość, choć mogą się w jakiś sposób wiązać. Np. to że spotkaliśmy całe mnóstwo bezdomnych meneli mówiących po polsku znaczy, że
  • Odpowiedz
@Fennrir: zajebisty ten mem. Wystarczy jedna wycieczka do Londynu czy Paryża żeby z człowieka który nigdy na oczy nie widział murzyna (załóżmy hipotetycznie że by się taki trafił) zrobić rasistę i ksenofoba xD
  • Odpowiedz
A teraz wskaż przyjacielu gdzie tak sugeruję. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Towarzysz_Moskvin: no potwierdza się, że jesteś głupi i dobierasz sobie przykłady tak żeby były wygodniejsze do polemiki - pisałem przecież też do drugiego użytkownika, który pisał o tym, że w takim razie Cejrowski byłby bardzo dobrym politykiem.

Dalej nie odpowiadam bo tylko udowadniasz, że mam rację i nie potrafisz albo nie chcesz zrozumieć tego co inni
  • Odpowiedz
@kishibashi
No właśnie adekwatne bo niektóre problemy są wyłącznie pokłosiem multikulti społeczeństw typu USA czy Europa Zachodnia. Jak u nas policja pobiła Stachowiaka (czyli akurat przypadek gdzie to była ewidentnie wina policji) to nie demolowano z tego powodu miast, natomiast jeśli na zachodzie policja pobije/zastrzeli jakiegoś kolorowego to afera i zamieszki są od razu z góry, jeszcze zanim pojawią się dodatkowe okoliczności, żeby daleko nie szukać to przykład sprzed dwóch tygodni:
https://www.msn.com/en-au/news/other/activists-trying-to-engineer-a-repeat-of-the-blm-race-riots-after-dexter-reed-shooting/ar-BB1lrNaH
  • Odpowiedz
@WykopowyInterlokutor: Kaczyński który uwłaszczył się na nieruchomościach Ekspresu Wieczornego, kontroluje majątek warty miliony złotych poprzez spółkę Srebrna, który chciał budować w warszawie dwa wieżowce jest biedny? XD
  • Odpowiedz
@archubuntu: zdaje się że Cejrowski nie pretenduje do rządzenia Polską, a karaczan i owszem xd Równie dobrze ja mogę rozpowszechniać że Gordon Ramsay chuy się zna na gotowaniu, bo na pewno takiego schabowego zajebystego jak ja to nie zrobi w życiu XD
  • Odpowiedz