Wpis z mikrobloga

Panowie, potrzebuję rady...

Moja dziewczyna oznajmiła mi, że dostała zaproszenie na wakacyjny wyjazd od swojej koleżanki, która wybiera się z grupą znajomych. W skład tej grupy wchodzi także jej były chłopak. Moja partnerka jest wyraźnie podekscytowana tą perspektywą, co mnie nieco niepokoi. Nie znam tych ludzi, a fakt, że jej były będzie tam obecny, dodatkowo komplikuje sytuację. Czy powinienem się tym przejmować? Czy w waszym przypadku taka sytuacja byłaby akceptowalna? Jakie kroki byście podjęli w moim miejscu? Czekam na wasze opinie i rady, bo nie ukrywam, że czuję się trochę zagubiony.

#zwiazki #kiciochpyta
  • 43
  • Odpowiedz
@Aniki: Powiedz jej, że sam też sobie planujesz wyjazd na tydzień do jakiegoś Mielna czy innych klubowych mordowni w tym samym terminie i elo, zobaczymy jak zareaguje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Będziesz wiedział po jej reakcji, czy jeszcze jej na Tobie zależy, czy już dawno ma Cie w dupie.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aniki: mordo ona nie jest ani nigdy nie była twoja, to była tylko twoja kolej na ruchanie jej. Sam fakt że jest podjarana żeby jechać bez ciebie, tutaj już w tym momencie mówię jej daswidania. A ty jeszcze piszesz że jej były tam będzie????
  • Odpowiedz
  • 5
@Aniki ona wie, że jesteście razem? Przecież będąc w związku, planowanie wyjazdu wakacyjnego osobno brzmi jak nieśmieszny żart.
  • Odpowiedz