Wpis z mikrobloga

143 203 + 109 = 143 312

Drawsko Pomorskie - Barlinek
Drugi dzień, pierwsza stówa na trasie. Na początku droga była tragiczna, ale od Choszczna było już elegancko. Na tę noc darowałem sobie spanie pod namiotem na rzecz pokoju w pobliskim hotelu, była to dobra decyzja. Dzisiaj plan jest dojechać do Morynia, trochę krócej, ale przynajmniej odpocznę przed jutrem.

#rowerowyrownik #orlenbikechallenge #spierdotrip #menmikimenspierdotrip

Skrypt | Statystyki
menmikimen - 143 203 + 109 = 143 312

Drawsko Pomorskie - Barlinek
Drugi dzień, pier...

źródło: 1000012326

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@menmikimen daj znać jak możesz jak tam z warunkami, bo chciałem sobię skoczyć pętlę Szczecin-Trzcińsko- Siekierki-Szczecin i nie byłem na odcinku Trzcińsko-Siekierki. Jak zdarzy Ci się skorzystać z jakiejś gastronomii w tych rejonach to też proszę o polecenie/odradzenie. Powodzenia na trasie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Misiopysioo aktualnie jestem w Moryniu i zjadłem obiad w Restauracji Victoria na plaży. Za to co widać na talerzu+ Pepsi 0.5l dałem 63.80. Nawet dobre, ale wiadomo, że po wysyłku wszytko lepiej smakuje.

Co do trasy to w większości jest to asfalt poprowadzony starą linią kolejową. Są kawałki gdzie to są drogi wiejskie asfaltowe wątpliwej jakości, ale nie ma tego dużo.
menmikimen - @Misiopysioo aktualnie jestem w Moryniu i zjadłem obiad w Restauracji Vi...

źródło: temp_file3651318237932026450

Pobierz
  • Odpowiedz
daj znać jak możesz jak tam z warunkami, bo chciałem sobię skoczyć pętlę Szczecin-Trzcińsko- Siekierki-Szczecin i nie byłem na odcinku Trzcińsko-Siekierki.


@Misiopysioo: elegancki odcinek, asfalcik piękny pod sam most, polecam mocno.

Pojutrze będę jechał Trzcińsko-Szczecin.
  • Odpowiedz